Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csinaljak? Anyukam vagy a...

Mit csinaljak? Anyukam vagy a baratom?

Figyelt kérdés
a baratommal 3 eve vagyunk egyutt.ma kihivott magahoz.anyukam nem szeretne ha elmennk mert akkor egyedul marad otthon.apum dolgozik tesoim meg a baratokkal lognak.mi tegyek?menjek vagy maradjak?....
2012. júl. 26. 12:00
1 2
 11/18 anonim válasza:

Megkell nyugtatni ,beszélni vele, bár tudom nem egyszerü, nálunk is vannak hasonló dolgok,és megoldást nehéz találni rá főleg mikor nemtudjuk hogy ők mit akarnak és mit miért tesznek.

20/F

2012. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok:-)azert nem jo a felig itt felig ott mefoldas mert nincs autom es 15kmre lakiktolem
2012. júl. 26. 12:29
 13/18 A kérdező kommentje:

utolso igazad van nagyon nehez a kiegyezes.mind2en engem akarnak aminek orulok mert azt jelenti szeretnek csk gyakran kerulok ket tuz koze

amugy bocs a hibakert:-)

2012. júl. 26. 12:33
 14/18 renji7575 ***** válasza:

Térj észhez te lány..

Mér maradnál otthon anyáddal?

mindig is vele voltál és nem örökre mész el..

amúgy egy kérdés.. tételezzük fel: Mennél dolgozni.. és anyád aztmondja hogy ne hagyd ott akkor feladod a melót?:o

tudom hogy a 2 nem teljesen ugyanaz

de csak gondolj bele..

szerintem hagyd csak egyedül

ottvan a TV.. azzal eltud lenni

2012. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
ha már mindent megpróbáltál akkor esetleg azt hogy ma otthonleszel, így édesanyádnak beajánlanád hogy ma itthonleszel, az évforduló miatt is,és szólsz a párodnak,meg édesanyádnak is h holnap mennél a barátodhoz és legyen erre tekintettel, előre szóltál.. így ?
2012. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolso jo otlet koszi.:-)
2012. júl. 26. 12:39
 17/18 A kérdező kommentje:
a kedves elso vaaszolo kedveert leirom, vegul mit csinaltam. vettem sutemenyt anyukamnak.megettuk utana meg kimntem a baratomhoz.persze anyum merges ram de mar nem erdekel.ha segitsegre szorul felreteszi a makacssagat s a buszkeseget.sziasztok es koszonom valaszokat
2012. júl. 27. 10:08
 18/18 anonim válasza:
jóltetted :) majd rájön hogy te is szeretnél boldog lenni !
2012. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!