Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csinaljak? Anyukam vagy a...

Mit csinaljak? Anyukam vagy a baratom?

Figyelt kérdés
a baratommal 3 eve vagyunk egyutt.ma kihivott magahoz.anyukam nem szeretne ha elmennk mert akkor egyedul marad otthon.apum dolgozik tesoim meg a baratokkal lognak.mi tegyek?menjek vagy maradjak?....
2012. júl. 26. 12:00
1 2
 1/18 anonim válasza:

összegezz. édesanyád vmilyen betegségben szenved? mármint hogy egyedül lenne akkor lehet e vmi baja?

A másik meg hogy lehet csak nemakarja hogy ottlegyél a barátoddal, csupán félt egy részben. 3év az már hosszú idő úgyhogy sztem bízhatna benne, hogy nemesik bajod.

Nos, beszéld meg édesanyáddal ha már a testvéreid elmentek ide oda lógni ,akkor engedjen el a barátodhoz akivel már évek óta együtt vagy és vigyáz rád. remélem igyvan :) Egy próbát megér, remélem sikerül. majd írj

2012. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Jubilee ***** válasza:
Édesanyád egy éjszakát kibírhatna egyedül igazán. Önzés, ha csak emiatt nem enged el...
2012. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a helyzetet

hová mennél???

2012. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha régen találkoztatok és messzebb laktok egymástól én szerintem menj el hozzá,ezt Anyukád is megérti.Nyári szünet van ilyenkor tudtok több időt együtt lenni a barátoddal,szerintem ezt ki kell használni.Beszéld meg Anyukáddal ő is volt fiatal. :)
2012. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a barátod menne hozzátok?
2012. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont... mi lenne ha a barátod menne? nekem is van olyan ismerösöm ahol a két gyerek összeveszett mert az egyiknek levolt szervezve az időpont a bulira de a másik nem ment haza az anyukájuk meg fél otthon egyedül a sötétben hiába van kutya ami nem enged be idegeneket.. vagy esetleg hivd fel tesoidat hogy nem e mennének haza
2012. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ez tényleg jó ötlet!!! Jobb lenne,ha a barátod menne hozzátok.Anyukád is nyugott lenne,nem aggódna érted se és ő sem félne otthon. :)
2012. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
zaz a helyzet hogy en minden masodik hetvegen vagyok kiengedve(!!!) a baratomhoz aki 15 kmre lakik tolunk.tegnap volt o nallam ezert ma rajtam lenne a sor DE mivwl nincs hetvege ezert hisztizik pedig 2 hetben csak 2 napot toltok nalla o pedig 4-5ot. s nagyon zavaro mert senkit sem akarok megbantani.az van hogy ma hazassagi evfordulojuk van qpummal de o nincs itthon ezert nem tudom hogy egyedul hagyjame.nem beteg hala Istennek.
2012. júl. 26. 12:23
 9/18 anonim válasza:
és ha mondjuk a nap fennmaradó részének felét pl 5ig ottvagy a barátodnál, és hazajösz és itthon leszel este édesanyáddal? köztes megoldás.. ittis- ottis megoldás :)
2012. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

meg azt akartam megirni hogy keszulunk nemetbe es nm tudom ezert nem akare annyira elengedni pedig valamikor eszre kell vennie hogy nem leszek orokke mellette.

mar onmagabn az isbosszanto hogy 19evesen meg kereznem kll de nem tudok mit tenni ellene...

2012. júl. 26. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!