Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért fontos annyi embernek,...

Miért fontos annyi embernek, h fel legyen kutatva a családfája?

Figyelt kérdés
Valószínűleg túl fiatal vagyok(20 éves) de semmi értelmét nem látom ennek a nagy keresgélésnek amit egyesek lerendeznek. Ismerem az őseimet dédapáig személyesen, a többit ismerik az idősebb rokonaim, de engem nem annyira érdekel. És ha nemesi leszármazott vki? Az mire jó? bocsi ha vkit megbántok
2012. márc. 13. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Végülis, olyan mint a történelem, amit ugyebár nagyon sokan szeretnek, csak ez személyesebb, mert ez a TE történelmed. Ez szerintem egyértelmű.



Én nem kutatok családfát, de lehet hogy egyszer nekiállok, engem is érdekelne, kik voltak az őseim, milyen volt a családom régen.


Az embert érdekli a jövő, és érdeklik a gyökerei, tehát honnan jött, hova tart, ez szerintem jó dolog. Én ismertem egyik dédimamámat, de szeretnék a régebbiekről is tudni sok mindent, anyukám ágáról is.

Érdekes dolog.

2012. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kameko-san válasza:

Mert sokak számára érdekes dolog.Na meg mert nem mindenki olyan szerencsés,hogy a dédijeit is ismerje.Én például csak a 2 nagymamámat ismerem mert a mind 2 nagypapám meghalt a születésem előtt/után :/ :(

Plusz érdekes tudni az elődeid származását,történeteit.Végülis szerintem.Bár én nem sokat tudok róluk... :(

2012. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!