Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A fiam nem váltja be a hozzá...

A fiam nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

10 éves, és nem valami jó tanuló, elég szétszórt. Az apja négy nyelvet beszél, én hármat, mindketten vállalkozók vagyunk. Kiskorától kezdve mindent megkapott, külön foglalkozásokat, külön tanárt, tornát, úszást mikor mi kellett.

Az egyetlen gyerekünk, külföldre akartuk küldeni tanulni középiskolába, de így? A sportban nem emelkedik ki egyáltalán (az apja bezzeg focizott), a tanulásban sem (én éltanuló voltam), akkor meg kire ütött ez a gyerek?


2012. jan. 7. 11:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerek úgy rátok fogja vágni az ajtót, és úgy nem fog veletek soha többet az életben szóba állni, hogy arról koldultok!


Gusztustalan az olyan szülő, aki feltétellel szereti a gyerekét! Kutya nem való nektek; nemhogy gyerek!

2012. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom irni, mint egy masik ilyen tipusu kerdesre:


Hát az ilyet nem tudom elhinni.

Eggyesek bármit megtesznek, hogy gyerekük legyen, akit majd tisztességben fel tudjanak nevelni.

Erre meg vannak ilyen balfék szülők, akik érzelmi roncsot csinálnak a gyerekükből, és utána még megértést várnak.

2012. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Ha eléggé tájékozottak lennétek akkor tudnátok hogy a gyerek személyisége nem 10 éves korára fejlődik ki... De ezek szerint csak el vagytok szállva magatoktól, mert igazából baromi keveset tudtok. Csak arról van tudásotok amit aktuálisan csináltak.... az hogy diplomátok van nem jelenti azt hogy intelligensek is vagytok...lenézlek titeket.

Az ilyen szülő nem érdemel gyereket...

Vannak olyanok akik mindent megadnának hogy gyerekük legyen, de nem lehet....bárcsak ők "kapták" volna meg helyettetek...

Nekem diplomám és nyelvvizsgám is van, de ha a gyerekemnek enm lesze nem fogom lenézni érte, azt csinálja amit szeret, ne pedig egy olyan végzettség legyen ráerőltetve, amit csak anyuci és apuci akart...

Többet enm is írok, mert felesleges, úgyse értenétek meg...

(ha meg kamuposzt akkor jót röhögtem rajta)

2013. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!