Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit keresnek családos apukák...

Mit keresnek családos apukák társkereső oldalokon?

Figyelt kérdés
Már nem egy helyen láttam,ahogy irják,hogy találkoznának egy nővel,de ott van a gyerekekröl és a feleségröl is a kép.Mit gondolnak ezek?Normálisak?Vagy az ilyenek nyilt házasságban élnek?
2011. jún. 30. 22:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy szutyok-e a csábító nő. Elsősorban a hapsi a szutyok, akár hirdeti magát, akár csak egy véletlen kacsintásra ugrik. Ha ott a gyerek+feleség, akkor próbáljon már meg otthon rendet tenni...

A csábító nő meg csak akkor szutyok, ha tudja, hogy van családja vagy párja a hapsinak.

Velem egyszer egy tök ártatlanképű halkszavú srác kezdett ismerkedni az utcán. Alig mert hozzám szólni, rögtön beleszerettem. Aztán kolléganőm nyomozott róla a neten és kiderült van barátnője, közös fotók fenn, stb. Nos beszüntettem a tárgyalást vele. Azon kívül , hogy undorító dolognak tartom, magam sem várhatnék tőle mást, mint hogy megcsal egy következővel...

2011. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

A férjem egyik kolléganője úgy rámászott a férjemre, hogy tisztában volt vele, hogy 2 hónapos kisbabánk van, és házasok vagyunk!! Tálcán kínálta fel magát...

Azt hiszem, hogy neki nem csak szexre kellett volna a férjem, mert olyasmit mondott a nő a páromnak, hogy "én is megadnék neked mindent..bla bla" fényezte magát, hogy Ő milyen szuper nő, és mennyivel jobban járna a férjem vele. Viszont azt is mondta a nő, hogy csak akkor hajlandó a szexre, ha elhagy engem a férjem, és őt választja..

A férjem mindent elmesélt..

Tökéletesen ki voltam bukva, hogy létezik ilyen gerinctelen nő, aki minden áron széttúrna egy családot. :( De ez van, ilyenek mindig lesznek, én viszont bízok a páromban!!

25/N

2011. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Nem, nem mindegy, hogy egy nő behálóz egy otthon üldögélő férfit és szándékosan elcsavarja a fejét, vagy a férfi rakja fel magát a netre, ezzel hírdetve, hogy meg akarja csalni a feleségét."


Ez tökre igaz!!!! Lényegesen más a két dolog!

2011. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom. De nem csak társkeresön vannak undorító emberek.

Nekem a volt barátnöm akarta lefektetni a férjemet mindenki füle hallatára... Az ö párja és kislánya is ott volt, a férjem, kislányom és húgom is!!! És nekikezdett nyúlkálni neki, hála Istennek férjem irtó hamar lerázta. Na ehhez már pofa kell! Ráadásul sem külsöleg, sem természetben a nyomomba sem ér. Szerencsére a férjem nagyon szeret minket, meg alapból sem tartja jó nönek...Ennek ellenére 1 hétig rémálmaim voltak, visszhangoztak a szavai a fülemben. Irtó rossz volt.

Durva, hogy vannak ennyire ocsmány emberek, nem is tudom milyen szót használjak erre...

2011. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is durva, hogy a kapcsolatban lévő pasik közül is szép számmal fent vannak. Régen,mikor én is fent voltam beleakadtam pár ilyenbe...közösségi oldalon lenyomoztam és ott figyeltek a szerelmes képek a lánynál...a hapinál persze semmi...és mikor megírtam, hogy bocsi, de nem találkoznék, mert nem vagy szabad, akkor még Ő volt megsértődve... :D

Vicc...

Nem tudom mit gondolnak az ilyen pasik. Hálát adok az égnek, hogy az én Párom nem ez a fajta.

És a nők így bízzanak az átlagpasikban... :S

22N

2011. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
nőt.
2011. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!