Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit keresnek családos apukák...

Mit keresnek családos apukák társkereső oldalokon?

Figyelt kérdés
Már nem egy helyen láttam,ahogy irják,hogy találkoznának egy nővel,de ott van a gyerekekröl és a feleségröl is a kép.Mit gondolnak ezek?Normálisak?Vagy az ilyenek nyilt házasságban élnek?
2011. jún. 30. 22:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%
csak nem a badoon láttad őket
2011. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
haha napietus milyen igaz :D amúgy az én véleményem az h nem érdemes nős férfival kapcsolatba bonyolódni. semmi előnye de sok a hátránya
2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó szexet... Nekem is írt már pár ilyen fazon, de azoktól tudok a leginkább falra mászni, akik amúgy nem is raknak fel magukról fotót, hanem csatolják a KÖRlevelükhöz, és minden nőcinek elküldik, hátha fenn akad a horgon valaki. Nézd, olcsóbb a munkahelyen eldobni néhány e-mailt, beszélgetni egy kicsit, mint örömlányhoz járni... Szerintem undorító és gusztustalan, de kinek mi jön be...
2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
18%
Elozo: Hát 90% reszed volt benne Neked is, hiszen Te VALASZTOTTÁL olyan ferfit, aki nem monogam, holott Te az vagy.
2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos homoszexuális párkereső oldalak is tele vannak ilyen családos fazonokkal. Szerintem ez még visszataszítóbb. Képesek a feleségükkel együtt fotózott képről kivágni magukat, és berakni profilképnek.
2011. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a 70-es komolyan gondolta amit írt. Nem lehet, hogy ő pont egy megcsalt feleség?

De miért azt kell szidalmazni aki elcsavarja a férj fejét, ezeket inkább a csélcsap családapákra kellene mondani. Kettőn áll a vásár! Az én férjem itt döglik mellettem a tv előtt:), soha nem jutna eszébe párkereső oldalakon kóborolni.

Igaz, pucér nőket nézegetett már, neki ez az adrenalin:)

Amúgy voltunk közösen raftingolni még a gyerek születése előtt, tényleg béna volt szegény, de ebből nem következik, hogy kifelé kacsintgatna:)

Az első válaszolón jót nevettem én is:)))))))

2011. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%

Elozo: Hát 90% reszed volt benne Neked is, hiszen Te VALASZTOTTÁL olyan ferfit, aki nem monogam, holott Te az vagy.

Ezt kinek írtad?

2011. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
37%

22.57-es vagyok, mennyire igazam volt a 70-essel kapcsolatban!!!

Így legyen 5-ösöm a lottón!!!!!!!!!

2011. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%
Hogy az ilyen nem fél attól hogy lebukik... Bár én sem feltétlenül a harmadikat hibáztatnám, hiszen a párom az akihez közöm van, aki becsap, és megcsal! És ha valaki el tudja csavarni a fejét hát vigye, mert ha ez nem jön más nő aki igen! De én nem is tudnék egy olyan férfival együtt lenni akiről tudom előtte a feleségével dugott.. vagy fog... szóval..., de nem vagyunk egyformák!
2011. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
a bizonyos 70es vagyok, és nem, nem megcsalt feleség vagyok, hanem a gyerek, akinek az apja és a nője tönkre tette az enyém valamint annak az embernek az életét akit a legjobban szeretek, az anyámét. Sajnálom, lehetek egy szemét, rosszindulatú ember, de ezeket a nőket gyűlölöm teljes szívemből. A kikelésemért bocsánat, ezt hozta ki belőlem a kérdés...
2011. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!