Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit keresnek családos apukák...

Mit keresnek családos apukák társkereső oldalokon?

Figyelt kérdés
Már nem egy helyen láttam,ahogy irják,hogy találkoznának egy nővel,de ott van a gyerekekröl és a feleségröl is a kép.Mit gondolnak ezek?Normálisak?Vagy az ilyenek nyilt házasságban élnek?
2011. jún. 30. 22:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

73%, nem, egyáltalán nem vicceltem, az én életem is egy ilyen szutyok tette tönkre.

Én is a szutykokat okoltam eleinte,azán rájöttem hogy a legnagyobb szutyok az exem volt aki mellettem lefeküdt a legjobb barátnőmmel,és unakatesómmal is.

2011. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj, kedves 70-es, de hány éves vagy?

Apukád elég fiatal lehet, hogy már társkereső oldalakon nézelődött a neten és így keresett magának partnert. Vagy én értettem valamit félre? Hisz az alap kérdés erre irányult, nem? 14-15 évvel ezelőtt kezdődött kb. a netezés Magyarországon, ha jól emlékszem.

Persze Te ismered a saját életed, Te tudod, hogy mi történt, de tényleg elég durva volt a kirohanásod. És nem kellett volna általánosítanod.

2011. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%
23.10 az nem részletkérdés hogy honnan ismerte meg? Becsapta elhagyta a családját egy másik nő miatt. sztem jogosan van felháborodva.
2011. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
20 éves vagyok. Apu nem társkeresőn találta meg azt a nőt, de 3 éves korom óta viszonya van vele, meg persze mellette még sok más nővel. Igen, apu is hibás, de rá nem tudok haragudni, akkor sem ha a hátamba állítaná a kést, hiszen az apám... de azt a nőt aki elcsábít egy férfit akinek felesége és kisgyereke van, azt nem tudom ember számba venni. Lehet már ennyi évesen túl kéne ezen tennem magam, jelenleg ragasztgatom össze az agyon taposott és tépett lelkem darabjait. Még egyszer bocsánat.
2011. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
69% Már ne is haragudj, de ebben az esetben a barátnőd, meg az unokatestvéred is egy hatalmas nagy rib.anc! Mindig a nő dönt, és ha ezek a szívedhez közelálló hölgyek mind szétrakták a lábukat, úgy hogy tudták a te párod, hát... Ha egy nő nem ad lehetőséget ott kopogtathatnak életfogytig! Én ezt sosem tenném meg egy ismerősömmel sem!
2011. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%
Igen azok.
2011. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%

Én naív vagyok, és az ilyenekre azt hiszem, hogy nem is valós regisztráció, hanem valami rosszakarójuk nyúlta le a fotót és égeti az embert...

Nem akarom elhinni, hogy komolyan gondolják. Pedig már nagylány vagyok.

2011. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
62%
A 70-esnek meg csak annyit mondanék, hogy ha nem az a nő akkor jött volna még 20 másik, mert az apukád valamit nem kapott meg amire szüksége lett volna, illetve rosszul választott, vagy esetleg nem egy monogám típus, ami valószínű! És mi van olyankor ha a kedves papa nem is említi sokáig hogy családja van, vagy hazudik ezzzel kapcsolatban! Már nem jó, válunk ect ect... Sok nő megeszi ezeket és önhibáján kívül keveredik ilyen kapcsolatokba.... De ez csak egy oldala, nem tudom hogy hogyan volt nálatok, de van ilyen is
2011. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

23.14-esnek!

Olvasd el, hogy a 70-es ( erről a dr Haus jut az eszembe, a 13-as, bocsi:)) milyen durva kifejezésekkel illette azokat a nőket akik hajlandóak nős férfival szóbaállni, ne adj isten szorosabb kapcsolatot létesíteni vele.

Nem, nem mindegy, hogy egy nő behálóz egy otthon üldögélő férfit és szándékosan elcsavarja a fejét, vagy a férfi rakja fel magát a netre, ezzel hírdetve, hogy meg akarja csalni a feleségét.

Olvasd végig az elejétől a végéig az összes hozzászólást, akkor talán érteni fogod, hogy miért írtam az apuka netezését!!!

Nem a nő a szutyok, hanem a férj!

2011. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha együtt marad apuka anyukával is az nem jo akkor,ha közbe utálkozás van,és egymáshoz se szólnak,érnek.
2011. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!