Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elegem van anyámból? Vagy én...

Elegem van anyámból? Vagy én vagyok a hibás? Túl türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Idegesít ha bejön a szobámba!Itt nézi meg az e-mail-jét mikor van saját gépe!Én se ülök a gépe elé csak úgy...-.-

Akkor még hülyenek néz mert letöltött valamit és kérdezi h. hol van a letöltés (amikor sárgán villog) és megnyitja az MSN-t -.-""""" Pfffffff,pedig tudja,hogy mi az... direkt csinálja.Le van jelszavazva a gép nem igaz h. nem lehet magán életem 16 éves koromra?

Vélemény?Tudom,hogy most meg fogom kapni tőletek az oltásokat: D akk.mégjobban felbax..na mindegy.azért jöhettek oltani!!!!:)


2011. ápr. 11. 21:08
1 2
 11/12 anonim válasza:

az én anyám is pontosan ilyen! msnezek, netezek és akkor bejön, kopogás, szó nélkül, és leül mellém, és kérdezi, hogy vagyok, és nem is az érdekli, mi van, hanem nézi mit csinálok...és azt hiszi nem veszem észre...és ha valakinek nézem facen a képeit, még meg is kérdezi: ki ez? Ismered?

-.-

de ettől függetlenül imádom... múltkor, kimentem egy percre, egyből bevágódott a szobámba, és nézte miket csinálok, és rámírt egy fiú, aki nagyon tetszik, és hangosan ki ordibálta a nevét, hogy apám is hallja...és olyan kínos volt, mert apa egyből kérdezte ki az?? mert nagyon félt a fiúktól....

2011. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hát igen:) Tudom én,hogy féltik a lányukat és csak érdekli őket,hogy miket csinálnunk,de valamikor már túlzás:D

Mondjuk ha a helyükbe képzelem magam,akkor biztos engem is érdekelne,hogy mit csinál a gyerekem,vagy miket titkol,de ha gyerekem lesz biztos nem leszek nagyon rászállva.Inkább rákérdezek ha nagyon érdekel:D

2011. ápr. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!