Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elegem van anyámból? Vagy én...

Elegem van anyámból? Vagy én vagyok a hibás? Túl türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Idegesít ha bejön a szobámba!Itt nézi meg az e-mail-jét mikor van saját gépe!Én se ülök a gépe elé csak úgy...-.-

Akkor még hülyenek néz mert letöltött valamit és kérdezi h. hol van a letöltés (amikor sárgán villog) és megnyitja az MSN-t -.-""""" Pfffffff,pedig tudja,hogy mi az... direkt csinálja.Le van jelszavazva a gép nem igaz h. nem lehet magán életem 16 éves koromra?

Vélemény?Tudom,hogy most meg fogom kapni tőletek az oltásokat: D akk.mégjobban felbax..na mindegy.azért jöhettek oltani!!!!:)


2011. ápr. 11. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

istenem bár ez lenne a legnagyobb problémám :) majd felnősz. addig is, legyél picit türelmesebb anyukáddal.

24/L

2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
na én nem oltalak! :D az én anyám is ilyen,kiakadok tőle totál ilyen.Utálom,ha bejön és elkezdi nézni,hogy én mit csinálok.Grrr...sztem mond meg,h huzzon ki!meg ha van saját gépe,akkor 100,h huzzon ki!!! :)
2011. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi! ez jól esett...ezektől durvábbakra gondoltam:) Na nem baj még jönni fognak xD:"D örülök,hogy nem én szenvedek csak így...Ja csak ha kiküldöm akkor még besértődik xDD hát OMG és elmondja az összes rokonnak: D szóval szépen bemutat a családnak;)
2011. ápr. 11. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon le fogsz/fogtok értékelni ha nem oltalak le? :$


Szerintem le kéne vele ülnöd,és megbeszélni azt hogy esetleg 16 éves létedre szeretnéd ha a saját gépeden te gépezhetnél,és hogy mivel neki is van egyszerűbb lenne ha oda töltené le a cuccait nem a te gépedre és hogy szeretnéd ha kicsit tiszteletben tartaná a "magánszférád" ,te sem turkálsz a cuccai között...


de tudom hogy ez így elég hülyén jöhet ki részedről és nem a legkellemesebb ezzel foglalkoznod,szóval ha vannak esetleg olyan dolgok a gépeden amit inkább nem akarsz hogy lásson,vagy félsz hogy beleolvas az msn beszélghetéseidbe mindig lépj ki a gépről,vagy védd azokat is jelszóval és töltsd le a "WinMend Folder Hidden" nevű programot amivel úgy le lehet titkosítani a cuccokat hogy öröm nézni :D (komolyan még az sem látszik meg hogy valaha létezett az a letitkosított valami )


remélem segíthettem (:

2011. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
már bocsáss meg de megértem amit manapság csinál az a sok 14 15 16 éves hülye gyerek...
2011. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi segítettél ment a zöld : D

hát ha én hülyegyerek vagyok akkor köszi örülök ennek a "rangnak":)

cserélhetnénk helyzetet is ha nem bánod:D

Nembaj tudtam h. kapok negatívat is,de jól estek az egyetértések.:)

Amugy nem akarok semmit titkolni nincs semmim.Msn-es beszédek kitörölve,csak szoktunk hülyülni és félre értené-.- Képek vannak magamról,de tök rendesek csak az arcomról,semmi pózolós stb-.- meg hátterek.Ennyi,de azt nem bírom,amikor beleolvas h. mit beszélek X,Y-al már bocsánat de semmi köze hozzá,ha olyan lenne akkor lenne és elmondanám de nincs!És nem tudtam kilépni mert kivette az egeret a kezemből és elkezdte nézni a haverom meg csak villogott ott és wáá-.- ki se tudtam lépni,pedig utána ideengedtem volna...na mindegy..

2011. ápr. 11. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem foglak leoltani én sem. Legalábbis nem teljesen.:)

Először is, a lakás, tehát az egész lakás közös. Így a szobád anyukádé is. Így nem tilthatod ki. Gondolom ő sem tilt ki az ő szobájukból.

Ha valóban nincs titkolni valód az msn-en, akkor talán kipróbálhatnád, hogy mikor bemegy, direkt megkéred, hogy olvassa már fel mit írt és ki. Mert te épp "véletlenül" a szoba másik végén vagy,és lusta vagy odamenni. Egy idő után sztem belátja, hogy felesleges nyomozni. Meg kicsit kínos is lenne a számára, és kapcsolna. Emellett mikor bemegy, ne kezdjél el háborogni egyből ( ha így teszel ), hanem kezdjél el vele beszélgetni. Ebből is érzi, hogy nem titkolandót csinálsz épp.

Talán még fel is fedezhetnéd, hogy jó vele beszélgetni miközben gépezel pl..

Amúgy én is fiatal koromban nagyon el voltam a saját kis világomban a szobámban és utáltam mikor bejött anyukám. Ebből sok vita is lett, és kicsit távolság is maradt köztünk. Mostanra már rég megbántam, hogy ilyen h.lye voltam, hisz nem lett volna semmi abból, ha néha nem bunkó módon megpróbálom kitessékelni, hanem normálisan beszélgetek vele, és folytatom amit csináltam mikor kiment.

35/n

2011. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kérdezd meg. Anyu, cseréljünk gépet?

Mért nem jó a tied? Mért az enyémen netezel?

2011. ápr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

az enyém azt szokta csinálni h beáll a hátam mögé legtöbbször kajával a kezében,és itt csámcsog a fülembe! Ki se tudok lépni msn,meg megírni se senkinek h most mennem kell,mert anyám valszeg ide akar ülni,mert itt áll és néz és vár. Ilyenkor elkezdek sokszor kattintgatni faceboook kezdőlapra meg ciccegek h nem jó.Legalább egy kicsit kimegy amíg ki tudok lépni msn-ből.

Rühellem mikor beleolvas abba mit írnak a barátnőim. Sokszor tök személyes dolgokat ír barátnőm,anyámnak semmi köze hozzá.

Nem értem miért nem tud szólni h ide akarok ülni a géphez,lépjél ki.

2011. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi,próbálom megfogadni a tanácsod/tanácsaitokat!: D

Hát jah:S semmi olyat nem írok én sem csak ugye egy barátnővel teljesen máshogy beszélünk mint a szüleinkkel és teljesen más témában...:|

2011. ápr. 12. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!