Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van két bátyám akiknek már...

Van két bátyám akiknek már családjuk van. Soha nem hívjuk egymást telefonon nem érdeklődünk egymásról. Ez baj? Kellene valamit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén, szerited? =/
2010. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ugye ők csak a testvéreid, akikkel számíthatnátok egymásra, ha már a szülők nem lesznek.Addig meg felesleges hívogatni egymást.Minek is kéne tudni a másikról, hogy él-e, hal-e.HÍVD FEL ŐKET!
2010. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet.Senkit sem érdekel,hogy mi van a másikkal.Engem bánt de elég egyoldalú ha csak én érdeklödöm.
2010. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 miss sajt válasza:
83%
Ha nagyon eltávolodtatok egymástól szerintem jót tenne egy családi összejövetelt pláne ha gyerekeik is vannak. Ha a gyerekek összebarátkoznak, az szorosan összekötheti a családot.
2010. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azóta nem beszélek sem a bátyámmal sem a nővéremmel mióta megtudták, hogy terhes vagyok.

Bátyám megsértődött, mivel ő az idősebb, neki kellene először szülővé válnia, és elmondta nővéremnek aki cső részegen felhívott elmondott mindenféle idiótának és kijelentette, hogyha nem vetetem el (15hetes terhes voltam, ha akartam volna sem tudtam volna elvetetni) akkor ő nem áll szóba velem. Erre annyit mondtam neki, hogy ezek után nem is kell beszélnünk.

A lányom három hónapos, gyönyörű, egészséges, imádjuk őt a férjemmel.

20/l

ui.: Ne feledd, nekik is van már családjuk, akikkel törődniük kell. Próbáld meg te felvenni velük a kapcsolatot!

2010. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lujzi cica válasza:
Nálunk nincs ijen probléma. Hívd fel szülinapjára és névnapjára bisztos őrül ha nem felejtad el. És akkor egy picit beszélgethetsz is velük.
2010. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ők is csak arra várnak, hogy valaki ( persze, a másik kettő közül) kezdeményezzen...


HÍVD FEL ŐKET! Ha nem úgy sikerül, ahogy tervezted, legalább elmondhatod, hogy Te megpróbáltad, és nem rajtad múlt...

(Szorítok... :) )

2011. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!