Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kérlek elegem van mindenből...

Kérlek elegem van mindenből micsináljak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Na szóval egy 12-éves lány vagyok...de nem az a jókislány tipus.Hogy is mondjam h megértsétek eléggé úgy nézek ki mint egy 14.éves...anyukámmal nagyon nem jövök ki mostanság mert állandóan beleköt mindenbe.Mikor elkísért olyan éjjfél fele egy fiú (cigány) de nekem nagyon tetszik de azt mondta engem ő ne kísérgessen haza.Ez még semmi...1x volt egy 22 éves barátom (ne nézzetek hülyének de nem tudtam gondolkozni) és ma elkísértem én + uncsim és anyukám már jött is elém h miért vagyok vele stb. Elegem van már mindenből az apukám rákos a 7-dik hetet van a korházba ...meg anya mindenbe beleköt mert h visszabeszélek neki hogy kellene ezen változtatnom?mert szertnék de úgy vok vele hogyha ő is ordíbál akkor én...segítsetek
2010. aug. 2. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
hát én megértem anyukád h igy viselkedik ezek után:)
2010. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen én is de azért nem is enged sehová meg ilyenek és elvárja h itthob ülljek...
2010. aug. 2. 22:18
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

hiába nézel ki 14nek, attól még 12 vagy az anyukád félt téged. Valószínűleg nem szereti ha cigányokkal mászkálsz, és nálad jóban idősebb pasikkal. Meg fogod érteni pár év múlva, hogy miért félt téged. Ha apukád kórházban és ennyire beteg, akkor az anyukád ezért ideges, ezért türelmetlenebb veled + mert elég kislány vagy és nem fogadsz neki szót. Szóval én így látom a dolgot.


21/L

2010. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

12 éves vagy és éjszaka mész haza?plusz meg sokkal nagyobb fiúkkal járkálasz...hát anyukád helyébe bezárnálak a pincébe..én 15 éves vagyok és 10-11 ig is alig engednek ki és csak olyan emberekkel akikben megbíznak a szüleim.plusz ha én az anyámnak visszabeszélnék,ugy szájba vágna,hogy többet beszélni se tudnék,nemhogy ordítani.

ugyhogy neharagudj de szégyelhetnéd magadat,hogy apukád még beteg is és gondolom van anyukádnak elég baja rajtad kivül is.ne nehezitsd meg te is a dolgát!

2010. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
figyi én nemhogy 12 évesen de még 15 évesen is otthon ültem a seggemen... 12 éves vagy és éjfélig az utcán csavarogsz ráadásul cigányokkal... szerintem örülj hogy anyukád ilyen "lájtos"
2010. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben igaza van anyukádnak.

Gyerek vagy, éjfélig kint csavarogsz.. idősebb pasival, meg tudja a franc kikkel.. engem 16 évesen nem engednek fel 11ig se..

Jobb lenne, ha mellette állnál, és segítenél neki, amiben csak tudsz!! Nagyon nehéz időszakon megy keresztül.

2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

17 éves vagyok. Anyukám MÉG most is félt. Mindig kérdezgeti kivel megyek, hova, mikor jövök. Azért, mert félt. És igazából most sem sétálgatok az éjszaka közepén sem cigányokkal, sem huszonévesekkel.



12 évesen ne mászkálj éjszaka. Főleg ne 20onéves pasikkal, cigányokkal főleg ne.(Nem mintha előítéleteim lennének, de akkor is...) Elhiszem, hogy 14nek nézel ki (ami igazából nem helyes szerintem), de attól még fiatal vagy. A pasizással is ráérsz még.


Én tudod mit csináltam 12 évesen? Áthívtam barátnőmet, egymás kifestettük, elmentünk görkorizni, biciklizni, beszélgettünk, kártyáztunk, rajzoltunk, zenét hallgattunk és este 8kor (nyáron, télen már 7körül) itthon voltam. :)


Hidd el, anyukád jót akar neked, és óv. Becsüld meg. Sok olyan fiatalt ismerek, akik már elkezdtek "élni" 12-13 évesen, mert a szüleik rájuk sem hederítettek, és züllöt, csapzott életet élnek.


Fogadj szót anyukádnak.

2010. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Annyi eszed van, mint egy 12 éves lánynak.


Hoppsz. Hát... Te annyi is vagy.

Hallgass anyukádra! Javadat akarja!

2010. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Legalább beteg apukád miatt elgyél jó!Hogy érezze, miért lenne érdemes életben maradnia. Mert ilyen rossz gyerek mellett én sem akarnék élni:(
2010. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12 évesen este jársz haza? Ilyen korban otthon kell lenned minimum este 7-re! Majd ha idősebb leszel, akkor már engedékenyebbek lehet anyukád. És meg lehet érteni anyukád.
2010. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!