Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy küldjem el az alkeszeket...

Hogy küldjem el az alkeszeket hogy apósnak se legyen baja belőle?

Figyelt kérdés
Apósom nyitott egy kiskocsmát pár éve, és ez miatt sok vendég úgy hiszi, nekem is kedvesen csacsognom kéne velük ha összefutunk az utcán. Amig más városban dolgoztam, addig ez nem volt gond, de most, hogy gyeden vagyok, egyre jobban zavar,hogy ezek az alakok átüvöltenek az utcán piásan, vagy gügyögnek a gyereknek pia szagúan, vagy csak simán rám fujják a füstöt. Hiába kerülöm őket, igy is össze akadok néhny törzsvendéggel, paraszt nem lehetek velük mert apósnak ártanék. Hogy lehet ezeket az embereket kezelni?
2017. máj. 23. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Oké az ilyenek is gáz emberek, de felesleges őket durván lekoptatni. Ilyen helyzetben előveheted a telefonod. "Bocs de telefonálnom kell, további szép napot!"
2017. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pptomi ***** válasza:
Ha megmondod az apósnak, hogy sokszor hoznak kellemetlen helyzetbe, akkor lehet, hogy ő fogja neked tanácsolni, hogy küldjed őket a p icsába.
2017. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ahogy írták, mosolyogsz, köszönsz, de nem állsz le velük. ha nincs veled a gyerek, akkor is mondhatod, h sietsz. am nem tudom, apósod anyagilag mennyire van rászorulva, mennyire megy a bolt, de van egy kocsmáros ismerősöm, ő maga mondaná, h küldjem el a pi...ba, ne foglalkozzak vele, ha nem jön se kár érte :D am meg ha annyira részegek, úgysem emlékeznek majd rá, h te elküldted, a kocsmába meg tuti úgyis be fognak menni, abban biztos lehetsz. vagy az árak miatt, vagy a társaság miatt, vagy csak a megszokás miatt, de nem miattad fognak elpártolni apósodtól. azt meg tartsd szem előtt, h a gyereknek sem feltétlen jó példa, ha állandóan ilyeneket lát.
2017. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!