Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy küldjem el az alkeszeket...

Hogy küldjem el az alkeszeket hogy apósnak se legyen baja belőle?

Figyelt kérdés
Apósom nyitott egy kiskocsmát pár éve, és ez miatt sok vendég úgy hiszi, nekem is kedvesen csacsognom kéne velük ha összefutunk az utcán. Amig más városban dolgoztam, addig ez nem volt gond, de most, hogy gyeden vagyok, egyre jobban zavar,hogy ezek az alakok átüvöltenek az utcán piásan, vagy gügyögnek a gyereknek pia szagúan, vagy csak simán rám fujják a füstöt. Hiába kerülöm őket, igy is össze akadok néhny törzsvendéggel, paraszt nem lehetek velük mert apósnak ártanék. Hogy lehet ezeket az embereket kezelni?
2017. máj. 23. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mosolygjál, és ha lehet menj át az utca túloldalára, kerüld öket. Hangosan de távolról köszönj, vagy ints nekik, hogy láttad öket. Ne állj le velük beszélni... Ha még is oda mennek, és ittasak, akkor kérdezd meg mikor látta megint az apódoat mert érezni, hogy járt nála...
2017. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Kerüld őket, ne állj velük szóba.
2017. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Mondd, hogy mész templomba, veled tart? :D

Viccen kívül, a közelükbe ne menj, vagy ha mégis muszáj, akkor hivatkozz a gyerekre, hogy etetésidő van, pelenkacsere vagy időre mész, vendéget vársz, légy kedves mindenekelőtt és vigyorogj. Én minden nap egy kocsma előtt megyek el, már köszönnek, hogy vagyok. Megyek tovább, kedvesen mosolygok és úgy válaszolok.

2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Paraszt ne legyél, de ne is foglalkozz velük. Ints távolról, ha közel vannak, akkor köszönj és gyorsan haladj tovább. A baba körül mindig találsz valami szöszmötölni valót, foglalkozz azzal, ha közelednek, aztán gyorsan spuri tovább. rettenetesen nyomulósoknál: Sajnos most rohannunk kell, a baba nem bírja a várakozást, meleg van, hideg van, mindjárt esik... spuri.
2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem érdekelne hogy az apósom kocsmájába járnak. Szerinted őket menynire fogja érdekelni ha te megmondod nekik hogy akadjanak le rólad? Szerintem semennyire. Vagy szólj az apósodnak.
2017. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogsz és azt mondod most sietsz. Ennyi.
2017. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Lehet ők sem feltétlenül akarnak veled jópofizni, csak úgy érzik, illik, mivel apósodhoz járnak inni. Köszönsz, sietsz tovább, de ne legyél bunkó, hidd el, őket sem igazán érdekli sem a gyerek, sem te, az alkeszek egyszerűen ilyenek.
2017. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy már leírták. Köszönsz, mosolyogsz, integetsz, aztán bocs de menned kell.
2017. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig ezt csináltam, de van aki nem veszi a lapot. Tegnap az egyik a buszmegállóig jött utánam egy sörrel a kezében és dumált folyamatosan. Igazából talaj részegen azt ismételgette milyen jól tartom magam és milyen cuki a gyerek. Ott égtem mindenki előtt. A végén inkább rossz buszra szálltam csak hogy le tudjam koptatni. Katasztrófa milyenek.
2017. máj. 23. 16:17
 10/13 anonim válasza:
80%
Ha finoman nem megy, akkor nyugodtan koptatsd le durván. Ne gondold azt, hogy úgy megsértődik, hogy majd leszokik a piáról miattad!
2017. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!