Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért született...

Szerintetek miért született olyan sok anyósvicc a feleségek anyjáról?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
24%
A férfiak általában anyásak. Az anyuka meg általában nem szereti ha elveszik tőle a pici fiát.
2016. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Alaposan félreértetted a kérdést.

A kérdés arra irányul, hogy a férjek miért képesek egy anyósviccel elütni a kellemetlenségeket, ugyanakkor a feleségek képesek egy életen át vetélkedni a férjük anyjával, acsarkodni, fűnek-fának kibeszélni, családi vitákat generálni, sok esetben még a gyereket is eszközként felhasználni?

2016. szept. 14. 22:48
 3/22 anonim ***** válasza:
8%
Mert a nők acsarkodnak, a férfiak pedig megoldják a problémákat.
2016. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Jól értem hogy véleményed szerint csak a feleség a hülye mert képes magára venni az aljas, manipulatív anyósa mesterkedéseit? Helyette anyós vicceket kéne írnia szabadidejében ami mindent megoldana?

Ajánlott olvasmány: Susan Forward: Mérgező anyósok és apósok c. könyve.

2016. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

A férjeknek ez poén ha ők mondják. Kifejezhetik vele ők mennyire nem problémázòsak.

Két nő rivalizál .Van aki csak kicsit de vannak egészen szélsőséges háborùk is

. Miért..miért ..ugyan..amiért a szőke nős stb viccek. Kicsit növeli annak az egòját aki ilyenekkel kárpòtolja magát. Olyan: Hé nézzétek már de jò fej vagyok" kicsit szánalmas

2016. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
lemaradt bocs: Minden viccnek a fele igaz ugyebár. Kicsit ami a szívemen a számon dolog, szarkazmus féle .
2016. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Volt egy anyósjelöltem, aki szinte gyermekévé fogadott, amikor náluk voltam, a seggem ki volt nyalva. S tartott ez addig, amíg a lány hozzám nem költözött...
2016. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
A lányos anyák többnyire nem olyan elviselhetetlenül féltékenyek, mint a fiús anyák. Anyuci picifia is több van, mint anyuci picilánya. Utóbbi társaként könnyű egy-egy hülye viccel elintézni a feszkót, ha van egy kicsi. Egy mamafia párjának lenni nagyobb kihívás és sokkal keservesebb dolog.
2016. szept. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Micsoda baromság"anyuci pici fia",én még soha nem találkoztam egy anyával se aki szerelmes lenne a fiába,magának akarná megtartani.Gondolom ezt az agyon hisztis mindig mindent jobban tudok majd én megmutatom"menyecskék" találták ki.Biztos van 1-2 rossz természetú nő aki ép anyós is.de ez általánosítás minden anyós..Hát van néhány elviselhetetlen meny is,de az jobban hangzik szemét anyós ilyen olyan...
2016. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9-es, maximálisan osztom a véleményedet. Szerintem az anyósproblémák 99 %-át a menyecskék generálják.
2016. szept. 15. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!