Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha elmennének...

Mit szólnátok, ha elmennének párotokhoz aludni, aki a szüleivel él és tiszta haj az egész ház?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltük párommal, hogy nála alszok, de előtte beülünk valahová. Hosszúra nyúlt a vacsi, ezért később érkeztünk, este. Reggel kikecmergek az ágyból, bemegyek fésülködni, a mosdókagyló felett van a tükör, húzok kettőt a hajamon és csak akkor néztem le a mosdókagylóba. Kb. egy fél parókányi haj volt benne. Mondom nem lehet, hogy ennyire hullik a hajam vagy ennyire töredezik, mikor másfél hónapja voltam fodrásznál. Leöblítettem a hajat, és kifésültem az egész hajamat és egy szál nem hullott ki, úgyhogy nem az én hajam volt, hanem a párom nővéréé vagy az anyjáé. Körülnéztem jobban a fürdőben és brutális volt, tele volt az egész csempe, még a sarokban is óriási nagy kupac hajjal. Össze vissza volt, hogy darabonként, volt hogy óriási adag kóccsomók hevertek a földön. A ház többi része egyébként tiszta volt... Szerintetek ez normális? Akkora hajmennyiség volt, hogy szerintem vagy 5-6 hónapja nem sepertek fel.
2015. jún. 21. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem értm,miért gáz nállatok megkérdezni,hogy ki szarta tele a WCt?!
2015. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Úgy tennék, mint aki nem vette volna észre.

Egyébként sem lenne semmi közöm hozzá.

Ennyi kihullott haj előfordulhat egy kemoterápiás kezelés után, mint ahogy írod, máshol rend volt.

Óriási tapintatlanság lenn szóvá tenni. Ez még mindig nem olyan betegség, amiről beszélni szoktak.

2015. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Én már az olvasás közben is öklendeztem. Tuti nem mennék oda többet.
2015. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is brutálisan hullik a hajam, de igyekszek összeszedni magam után és odafigyelni rá, hogy ne éljek hányingerben és mindezek mellett máshol se csináljak hányingert másnak. Ergo a hozzáállás nem természetes, de mivel azt írod máshol rend volt, ezért nem tudhatod mi áll a háttérben. Nem szólnék semmit és valószínű a csap leöblítése után nem is néztem volna tüzetesen körül, hogy melyik sarokban mennyi haj gyűlt össze.
2015. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Imádom, mikor mások háza táján söprögetnek.
2015. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
csakhogy itt pont nem söprögetett senki :D
2015. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!