Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha elmennének...

Mit szólnátok, ha elmennének párotokhoz aludni, aki a szüleivel él és tiszta haj az egész ház?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltük párommal, hogy nála alszok, de előtte beülünk valahová. Hosszúra nyúlt a vacsi, ezért később érkeztünk, este. Reggel kikecmergek az ágyból, bemegyek fésülködni, a mosdókagyló felett van a tükör, húzok kettőt a hajamon és csak akkor néztem le a mosdókagylóba. Kb. egy fél parókányi haj volt benne. Mondom nem lehet, hogy ennyire hullik a hajam vagy ennyire töredezik, mikor másfél hónapja voltam fodrásznál. Leöblítettem a hajat, és kifésültem az egész hajamat és egy szál nem hullott ki, úgyhogy nem az én hajam volt, hanem a párom nővéréé vagy az anyjáé. Körülnéztem jobban a fürdőben és brutális volt, tele volt az egész csempe, még a sarokban is óriási nagy kupac hajjal. Össze vissza volt, hogy darabonként, volt hogy óriási adag kóccsomók hevertek a földön. A ház többi része egyébként tiszta volt... Szerintetek ez normális? Akkora hajmennyiség volt, hogy szerintem vagy 5-6 hónapja nem sepertek fel.
2015. jún. 21. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Mit szólnék? Semmit, mivel semmi közöm hozzá, nem én lakom ott, és örülnék hogy megengedték hogy ott aludjak.
2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
lehet, hogy előző nap este, vagy az nap reggel valaki ott hajatvágott, meg ritkított magának és még nem volt ideje (vagy kedve összetakarítani.
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem normális, de neked pont semmi közöd hozzá. Legközelebb a pasid menjen hozzád és mindjárt nem is lesz semmi problema
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Én megmutatnám a páromnak, már csak azért is, hogy megnyugodjak nem hullik senkiek se betegesen a haja csak valaki fodrászkodott és elfelejtett összetakarítani.
2015. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Ja nyugodtan kérdezd meg mi az oka!
2015. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

És ha megkérdezi, hogy mi az oka (és nem a hajvágás) akkor csak zavarba hozza a másik felet. Mit lehet erre felelni?


"Ja igen, általában csak ott söprünk fel ahol a papok táncolnak"


Szerintem fogadd el (nekem nem lenne pofám hozzá, hogy más házában a tisztaságról regéljek), aztán majd a saját lakásotok tisztaságáról lesz szó, akkor lehet szóvátenni, vagy felsöpörni.

2015. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem szólnék, az ő otthonuk. Ha nem tetszik, max. nem mennék oda többet.
2015. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Háát, nemtörődöm egy família, az biztos. Nekem nagyon hullik a hajam már egy ideje, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. De megoldom, hogy ne legyen minden hajas. Kifésülöm a csap felett, és a fésűből egyből megy a wc-be a haj (nekünk egyben van a mosdó és a wc, panelház). Amúgy meg gyakori porszívózás, és söprögetés az ellenszer.

Biztos, hogy meglepődnék, és megemlíteném a páromnak, megkérdezném, hogy beteg-e valaki. Vagy ajánlanék vitamint :)

2015. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Neked hogy esne az, ha a párod aludna nálatok és reggel minden apróságot kritizálna?


Nem elég meleg a tea, nem elég fekete a pirítós, túl sós a só, túl hideg van a lakásban, nem tetszik a fal színe.

2015. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem venném fel a dolgot. Az ő otthonuk.
2015. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!