Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hány évesen adta oda...

Ki hány évesen adta oda először a kis csemetéjét anyósnak egész napra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan nem emlékszem, de már tudott járni
2014. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
74%

Hát ez az anyóstól függ!!

:))

2014. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a baratnom mar 6 honapos kora korul vagy elott oda adta es ott is aludt.
2014. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Ez az anyoson mulik hogy viszonyul az unokahoz. Az en lanyom 3eves lesz es nem vagyunk egyutt az apjaval tobb mint 1 eve,de amikor egyutt is voltunk az "anyos" szinte utalta a lanyom,bejott jopofizni hogy jajj de aranyos,becezgette,mikozben a hatunk mogott az exem testvereinek es azoknak a parjuknak azt beszelte milyen csunya,nem szereti se a kicsit se engem. 1x adtam neki oda akkor is aludt a kocsiba hogy nezzen ra ameddig kitisztitom a szonyeget,erre 2 perc mulva amikor kinezm a masik 3 eves unokaja ugralt az asztalrol es ahogy ugrott le a kocsit kapta el igy majdnem kiforditotta a par napos lanyom,azt hittem szet robbanok. Erre azt mondta az "anyosom" csak jatszott a kisgyerek,a lanyomnak semmi baja. Na ez volt az elso es az utolso alkalom hogy vigyazott ra. Most se erdeklodnek utanna se a nagyszulei se az apja,de szerencsere van egy nagyon rendes neveloapja aki nagyon szereti :-)
2014. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
8hónapos,itt van párnapja.Ma ment el az anyukája,holnap viszem haza.Eddig okés,édes deden alszik.Ez az első alkalom kettecskén.
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos az én anyósom elég erőszakos fajta , nem adtam még oda neki csak egyszer 3 órára aztán most követeli egésznapra úgy hogy ott is aludjon délutáni alváskor , hozzáteszem elég anyás a lánykám 2 éves és még sosem volt tőlem távol egész napra csak a fent említett három órára ,míg kisebb volt és követelte és folyt a harc vele mert nem akarta elfogadni hogy laktóz érzékeny és tömte volna minden félével ,így nem adtam,szóval nem tudom mit is tegyek mert elég ragaszkodó a lelkem és ő meg mindenképp vinni akarja hiába magyarázom hogy szerintem először szoktatni kéne és mindig kicsivel többre ott hagyni nem akarja elfogadni az álláspontom , bölcsibe oviba is szoktatják a gyerekeket általában . Hozzá teszem a saját fiát úgy magához láncolta hogy minden hétvégét jóformán ott tölt nála mindig kitalál valamit hogy miért menjen neki segíteni ,épp elég volt nekem ezt is benyelni, szóval kinek mi a véleménye erről ?
2014. ápr. 30. 21:12
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Nem jo ha elszakitjak a gyereket az anyjatol egy egesz napra mikozben nagyon anyas.......szoktatni kellene eloszor jarjatna o tobbet hozzatok aztan elhordhatna orakra es csak utanna egy napra aztan az ott alvas. Szerintem ne hagyd,vagy bele torodik ugy hogy lassacskan vagy ha latni akarja akkor megy o. Te gyereked,te tudod mi lenne neki a legjobb :-)
2014. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém marhára nem kéri, hogy odaadjuk, bár nem bánom, mert nem is merném otthagyni.
2014. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
1,5-2 éves kora között. Én szívesen rábízom, a gyerek szereti, nekünk is jó a kikapcsolódás. Néha bosszankodom, mert természetesen nem úgy csinálja a dolgokat ahogy kérem (nem annyi ennivalót és nem azt adta amit kértem, olyat adott amit kértem, hogy ne stb...) de ezt betudtam annak, hogy minden nagymama szeret egy kicsit okosabb lenni a menyénél, hát ez belefér. Egyedül akkor nem adom oda ha beteg a gyerek, mert azt már nagyon utálom, hogy más gyógyszert ad be mint amit az orvos felírt, vagy egyáltalán nem adja be mert szerinte nem kell, nem hajlandó kiporszívózni az orrát mert az hülyeség, kúpot nem hajlandó beadni ha lázas mert az gyerekkínzás stb.
2014. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Imádom szüleimnek, de megvan a saját bajuk így 10 évesek biztos voltak, és egy napnál többet soha nem voltak ott.
2014. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!