Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hány évesen adta oda...

Ki hány évesen adta oda először a kis csemetéjét anyósnak egész napra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 20:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Sajna szerintem az ő szemszögéből nézve nem az a lényeg hogy a gyerek hogy érzi magát , hanem hogy neki jobb legyen , a párom meg sosem fog a sarkára állni és harcba szállni az anyjával értem vagy értünk inkább csendben marad, és megpróbálja magát kihúzni alóla valamikor ránk bízza és marhatjuk egymást , valamikor meg az anyja mellé áll! De neki sem jobb mert hallgat tőlem is meg az anyjától is ,igazából két tűz között van .Bár nagyon haragszok érte és mindig mondom neki hogy állj már a sarkadra oszd ki finoman mond el a véleményed és akkor majd békén hagy! Inkább tűr ! csak velem tud nagy pofája lenni! én értem hogy nagyon szereti az anyukáját de ettől még nem kell hagyni hogy teljesen ránk másszon !és egyébként csak ő tudná ezt megállítani , de ő nem teszi !fontolgatom hogy költözzünk kicsit sokkal messzebb , de sajnos a páromat ideköti a meló!
2014. máj. 4. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!