Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton etet. Hogy...

Anyósom folyton etet. Hogy kerüljem ezt el?

Figyelt kérdés
Anyósoméknál lakunk, ő szokott főzni. Mindig rengeteg ennivalót kiszed nekem én pedig nem akarom megbántani, de rosszul vagyok, ha enni kell. Ráadásul jó zsírosan is főz, így ha sokat eszem fáj a gyomrom. Nem akarok sértődést.
2014. nov. 9. 15:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

És nincs szád, hogy megmondd, nem kérek többet?


Meg, ha megsértdik, akkor mi van? Semmi, ki nem szrja le!


De nagyon életképtelen vagy, amúgy!

2014. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
Szedj magadnak!
2014. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Annyit mondasz mikor szed hogy elég lesz köszönöm. Ha tovább szedi akkor meg mondd meg nyíltan hogy nem fogod tudni megenni, előbb-utóbb megtanulja ha nem akarja kidobni az otthagyott kajádat akkor nem szed annyit.
2014. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%

Én is anyósékkal lakok együtt és ő is etetni akart, de van szám és meg mondtam neki, hogy köszi nem, majd szedek magamnak amennyi jól esik, eszek abból, ami jól esik, és ha valami olyat főz, amit nem szeretek, akkor főzök magamnak mást és ne sértődjön meg ezen.

És képzeld el, hogy tudomásul vette.

Csak annyi kellett, hogy határozottan megmondjam, hogy nem.

2014. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%
Anyádnak mit mondanál? Mondd anyósnak is azt. Nem az angol királynő, hogy különlegesen kelljen bánni vele.
2014. nov. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos vagy:D igazából mikor elkezdi szedni a kaját, menj oda és szólj ha elèg. Ha még tesz oda egy-két kanállal azt ne edd már meg, ha ezt megjegyszi mondd meg, hogy te szóltál, hogy nem kell több.
2014. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Csak azt etetjük akit szeretünk! Kedves Kérdező! Téged szeret az anyósod! Szerintem nyugodtan elmondhatod neki,hogy a te nem tudod megenni a zsíros ételt és azt a mennyiséget amit kiszed.Biztosan meg fogja érteni.
2014. nov. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!