Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom mit tehet meg ellenem?

Az anyósom mit tehet meg ellenem?

Figyelt kérdés

Az anyósommal a viszonyom kezdettől rossz.

Tömören ezek érdekelnének engem:

Megteheti-e hogy a fiával közös a tulajdonunk és hogy a nevemet a földhivatalban lehúzatja vagy effélét ha ez előtt ő vette meg a fia nevére ajándékozás címszóval és azután a fia azt meg felezte velem adás vétellel.

Megteheti-e az anyósom hogy a házasságunkat valamely módon törvényteleníti vagy törölteti-e?

Vagy milyen bosszú hadjáratot indíthat ellenem?

Ugyanis elkezdet azzal fenyegetni az anyósom hogy kitesz a lakásból és hogy elintézi hogy a fiától elleszek válva és hogy tönkre teszi az életemet és félek tőle mert rafinált mindenre képes.



2014. nov. 7. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem töröltethet téged egy tulajdoni lapról, és nem érvénytelenítettheti a házasságod, főleg ha ti a férjeddel nem akarjátok.
2014. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Miért romlott meg a viszony?
2014. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Jogilag semmi ilyesmit nem tehet. Ha csak nem talál egy korrupt ügyvédet és éri azzal el, de azért az se lenne számára olyan egyszerű menet. Viszont lelki síkon elérheti a céljait, pl. pont azzal, hogy növeli benned a félelmet, és a pároddal növeli a vitákat köztetek. Légy nagyon erős, ne hagyd magad, ne visszavágva, vagy balhézva, hanem legyél türelmes, erős, a párod ne érezze, hogy te is ellenségeskedsz az anyjával stb. Tudom, hogy nehéz, de szerintem csak így győzhető a nő le.
2014. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy ilyen sületlenséget csak egy tájékozatlan csitri kérdez

hivatalosan szerepelsz a tulajdoni lapon?

úgy mégis hogy törvénytelenitene egy házaságot használd már a fejed...

2014. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Az anyósod megteheti,hogy ajándékozási szerződést készít a fia javára és az az összeg amit adott a lakás vásárlásra, az különvagyonnak fog minősülni.Ha valami történne köztetek a pároddal akkor az ajándékozott összeg nem illet meg téged,még akkor sem ha közös tulajdonként van bejegyezve.A házasságodat nem tudja érvényteleníteni! Az ajándékozott összeg leszámítolása utáni részt fogják figyelembe venni nálad mint anyagi javakat.Vajon mi az a bosszúhadjárat ami közted és anyósod között van?Mi válthatta ki? Sajnos egy rossz anyós tönkreteheti a házasságot.Nagyon remélem,hogy erős köztetek az egymáshoz való kötődés és te leszel annyira bölcs,hogy a férjed előtt és más előtt sem piszkálod az anyósod.Meg kellene kérdezned az anyósodtól miért haragszik rád? Ha le tudnátok ülni beszélgetni egymással akkor az sokat segítene a későbbi kapcsolatotokban!
2014. nov. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Az ajandekot visszakovetelheti, de ennek komoly feltetelei vannak. A tobbi eselytelen, a bosszuhadjarat kivetelevel. Ez lehet ragalmazas, sima baxogatas.

Mit kovettek el ellene es mi a ferjed allaspontja?

2014. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ajándékot követelhetne vissza, de anank mint írták komoly okai és feltetelei vannak. Másrészt neked ELADTÁK tehat MEGVETTED a fél ingatlant, tőled semmit nem követelhetnek.


Ne higyj el minden sületlenséget...

Nem töröltethet, nem ervenytelenítheti a hazassagot...


De tönktehet teged, a foát kettőtöket lelkileg

Már most ttegsz, hgy ezeket megteszi, pedig ez jogigilag lehetetlen, és ehhez nem kell jogi embernek lenni, hogy tudd..



Mi a véleménye a párodnak? Ő hogy viszonyul az ehpgészhez?

Mindig is utált az anyósod?

2014. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Én 24éves vagyok a párom pedig 27éves.

Az anyósómnak egy gyermeke van a párom és azért utált az első perctől kezdve mert én a semmire arra hogy ő zsörtölödött és kötekedett nem nyaltam neki a semmire. Meg alapból elvettem egyszem gyerekét.

A párom pedig örlödik köztem és közte nem tud mit kezdeni a helyzettel.

2014. nov. 7. 07:58
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Anyósod nem tehet semmi ilyet amikkel fenyegetőzik! A kedves férjed viszont sokat tehetne, ha a sarkára állna, és felnőtt férfi módjára viselkedne, leállítaná az anyját.
2014. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
8: épp ezért írtam, amit írtam korábban neked, ne hagyd, hogy a párod őrlődjön köztetek. Te semmi olyat ne csinálj, ne vágj vissza, ne feleselj vissza stb., amikkel az anyósod elérheti a célját, hogy szét bombázzon titeket. Próbáld teljesen kizárni magadból és csak a párodra nézz. Ahogy írtam, tudom, hogy nehéz de csak így győzhető szerintem le. Előbb utóbb látni fogja a párod, hogy te nem ellenségeskedsz anyóssal semmi szín alatt, sőt, és megfogja unni az anyja viselkedését.
2014. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!