Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok mindent elhallgattam a...

Sok mindent elhallgattam a férjem előtt hogy ne bántsam meg. Az anyósom meg a sógornőm sokszor bántottak. Már bánom hogy nem mondtam el a férjemnek. Most meg az anyósom ellenem akarja fordítani a férjem. Most született babánk 4 hónapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondj el neki mindent őszintén.Ezzel miért Őt bántanád meg?Téged bántott az Ő családja nem?Butaság volt nem elmondani neki.Mindig az egyenes út a legrövidebb hidd el,jobb őszintének lenni.Én a helyedben már az első alkalomkor elmondtam volna.Miért hagyod egyébként,hogy bántsanak téged?A férjed pedig azért a férjed,hogy melletted legyen,támaszod ha szükséged van rá.Remélem tudja hol a helye,és nem a mama befolyása alatt áll.

Értelmes gondolkozású felnőtt embert nem lehet senki ellen fordítani.Mindenki a saját fejével gondolkodik.

Ülj le vele beszélgetni,és ne hagyjátok,hogy bárki az életetekbe avatkozzon.

2009. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt csináltam, magamban bosszankodtam csak rajta, hogy ne bántsam a páromat. Egy idő után kitört belőlem, mindent elmondtam, azóta ő is másként látja a dolgokat. Annyit jegyzett meg, hogy ő erről semmit sem tudott (legtöbbször dolgozott, amikor ezek történtek), és hogy miért nem szólok vissza nekik, azaz mellém állt. Minél előbb mondd el neki, ne mérgezze meg a kapcsolatotokat. A babának is jobb, ha nyugodtabb vagy. (nekem 6 hós babám van, megérzik, ha idegeskedünk)
2009. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy buta voltam.De neki már csak az anyja van az apja már meghalt.Ezért nem akartam hogy fájjon neki.Már elköltöztem tőlük,a párom németbe dolgozik.A testvérét ő se szereti.Most vissza szóltam,ez volt a baj hogy már nem hagytam magamat.Az anyóssal 4 évig nagyon jóba voltunk.Szerintem a sógornőm fordította ellenem.De erre sajnos nincs bizonyítékom.
2009. máj. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!