Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissz lehet fordítani az...

Vissz lehet fordítani az elhidegülést egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 16-éve vagyunk együtt és két fiunkat nevelgetjük. kb 1-éve a szeszuális életünk majdnem egyenlő a nullával.Az elhidegülés inkább az ő részéről van, meg is mondta hogy már egyáltalán nem kívánja velem. Nem volt még más férfi az életében. Vissza lehet ezt fordítani vagy egy új életet kell kezdenünk mindketten?
2009. febr. 12. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esély a visszafordításra. Először is ne erőltesd a dolgot egyáltalán. Változtass kicsit a külső megjelenéseden, frizura, öltözködés. De ne beszéld meg vele, milyen is legyen, és ne kérdezd meg tőle ha hazamész, hogy tetszik-e neki. Féltékennyé ne tedd, biztosítsd a szeretetedről ha râkérdez, igényli, de kissé lazíts a köztetek lévő függésen. Gondold át mennyi szabadidőd van, illetve teremts magadnak, és gondolkozz, mit szerettél volna mindig is kipróbálni, csinâlni: utazás, akár egy hosszúhétvége vhol, vagy teke a helyi szórakozóhelyen, bámi. A lényeg,hogy önmagad másik oldalát mutasd meg,amit a mindennapi hajtàs a gyerekek nevelése, stb elnyomott. Ezáltal őt is kiragadod a mindennapokból,és jó esetben rád fog csodálkozni. Nekem így sikerült. Ha ez sem segít, akkor talán ennyi volt megírva együtt.

A virágcsokrok, gyertyák az ágy körül, szexi fehérnemű önmagában általában nem segít, mert egy nő rögtön levágja mire megy ki a játék, és csak jobban idegesíti, hogy már megint ezzel jössz. Szóval,ennyi év után már taktikusnak kell lenned.

2009. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon fiatal házas vagyok, de elég régóta élek a férjemmel együtt, ahhoz hogy pár elhidegülés félén már túl legyünk.

Azt vettem észre, hogy ez mindig akkor jelentkezik, amikor túlságosan a saját dolgaimra koncentráltam. Feleséged dolgozik? Mert, ha nem, vagy neki kevesebb a része a dolgokban, akkor az nagyon eltudja venni a lelkesedést.

Lehet, hogy saját magával van gondja. Vannak olyan tevékenységeitek, amiket csak ketten csináltok? Esték, amik csak a tiétek? Egy kis romantika (nem feltétlenül sex)?

Ez nem erőltetés, meg ilyenek, csak egyszer vesd fel, hogy drágám elmegyünk sétálni? És beszélgettek közben.

Szépen fokozatosan mélyítsd vissza a kettőtök életét.

A fiúk egyszer kirepülnek és ketten maradtok és ha nem most tesztek ez ellen, akkor probléma lesz.

Aztán a sex is jön magától.

Remélem megoldjátok, mert hosszú távon ez egyikőtöknek sem jó.

Üdvözlet

2009. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, és meg is kell próbálni. Minden esély tőled függ, hogy miképpen állsz a dolgokhoz. A l6 év az nagyon sok idő. Ez idő alatt nagyon sok boldog percet töltöttetek egymással. Mivel minden embernek a lelkiállapota ingadozó és nem tarthat a nagyon nagy szerelem egy életen át, de ez a szerelem átmegy egy nagyon nagy szeretetbe. Vigyázni, óvni kell a kapcsolatot, mert nagyon törékenyek vagyunk. Szerezz több örömet a családodnak és legyél kedvesebb, hódítóbb. Minden kapcsolatot fel lehet dobni és kell is! Sok sikert hozzá és kívánom, hogy megint találjátok meg egymásban a szerelmet és a szeretetet!
2009. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs vki más a háttérben?Ha te voltál az első az életében benne van a kiváncsiság hogy milyen mással...
2009. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!