Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem kértem a szívességet,...

Nem kértem a szívességet, mert már egyszer elküldött a fenébe, most meg ez a baj?

Figyelt kérdés

Annó apóstól kértem szívességet párszor, fuvarként, ha már úgy is egy helyre megyünk. Volt egy kis összezördülés, amiben én tényleg nem voltam hibás, akkor kijelentette, hogy a továbbiakban felejtsem el.

Most úgy alakult hogy nem tudtam az előre kitervelt időpontban lemenni, hanem pár órával később, és addig a mcdönciben szórakoztattam magam, majd most elindultam a következő vonattal.


Teljesen kiakadt, hogy mi az hogy én inkább vonattal megyek, mint vele, hogy akarok én a család része lenni?

Hát istenem, ha már egyszer elküldött a bús 3,14csába, akkor nem fogok neki könyörögni...

Barátnőm sírva hívott, hogy inkább ne menjek mert balhé lesz, hát nem akarok meghátrálni!!


Szerintetek?


2014. máj. 29. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne is hátrálj meg! Legfeljebb jól elzavarnak:)
2014. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Gorcsev rövid tűnődés után szomorúan így szólt:


- Mondja uram... egy kérdésem volna: ha teszem azt, valaki szereti a leányát, és az illető különben jó férje lenne, megtagadná tőlük atyai áldását csak azért, mert a vőlegény önt megverte valamikor? Persze alapos verésre gondolok."


Rejtő: A 14 karátos autó.


:)

2014. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

őszintén szólva örülnék neki, mert akkor többet nem kéne mennem :D


ott rúg belém ahol tud, mert nyilván neki van pénz, ő az úr a háznál én meg egy kis senki diák vagyok...


megfogadom a tanácsod, nem hátrálok meg, max az esti vonattal visszajövök

2014. máj. 29. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Problémád egészen egyedi, okos enged, szamár szenved.
2014. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
második, ez tetszik, de sajnos max fordítva tudom elképzelni a dolgot... :/ :D
2014. máj. 29. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
tetszik, hogy nem hátrálsz meg!!! :) aztán majd írj, hogy mi volt :DD
2014. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megtörtént a találkozás, várható volt ami történt


hirtelen nagyon megértő lett, és megpróbált beállítani haragtartó hisztis hülyegyereknek, pedig ő már rég elfelejtette...

2014. máj. 30. 08:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!