Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » én kijövök az anyósommal, és te?

én kijövök az anyósommal, és te?

Figyelt kérdés
anyós

2014. jan. 13. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Szeretem az anyósomat, a hibáival együtt is, egy tündér nőci :) A férjemet viszont nem irigylem az anyósa miatt :D
2014. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én is. Van köztünk 3ezer km és nem beszélünk közös nyelvet. Így aztán csak azt látja h a fia boldog, és ezrét szeret engem is
2014. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően kijövök vele... Csak nehéz lezelni,mmert problémás... Nagyon problémás.. És fúr is rendesen...de a férjemet nem érdekli... Így ha épp olyanja van, akkor dúlok fúlok magamban..mert. Hiába modnok neki akármit, nem fogja fel,mert nem képes rá(depressziós, egyéb mentális problémák,stb...)

Ha neki jó napjai vannak jól kijövünk, mert amúgy szemtől szemben nem fúr:) ha véletlenül nem tudtam volna meg önmagamtól sosem jöttem volna rá, hogy problémája van velem. / túl erős jellem vagyok szerinte... Bóknak veszem:)/

2014. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Én nem...de nem is találkozunk (szerencsére) 1200 km a távolság köztünk.
2014. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én már kb. 4 éve nem találkoztam vele (a férjem sem).
2014. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs anyósom. A férjem nagyon jól kijön az anyámmal, szinte baráti a viszonyuk. Szerintem ez azért lehetséges, mert anyu ne szól bele soha semmilyen dolgunkba, sosem biztat engem a férjem ellen, vagány nő, jókat lehet beszélgetni vele. Nekem is inkább olyan, mintha a barátnőm lenne.
2014. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi, volt néhány humor megjegyzés! :))
2014. jan. 14. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is.
2014. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom az anyósommal, sőt, tulajdonképp egész jól elvagyunk.

Nagyanyóssal (anyós anyjával) meg kifejezetten jó a viszonyom. Együtt lakunk és azt merem állítani, hogy rajong értem. Azzal együtt, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem vér szerinti leszármazottja a házban.

Lehet, nagyon szerencsés vagyok?

2014. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!