Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek zavarhatja a...

Szerintetek zavarhatja a barátom szüleit, hogy ilyen sok időt töltök velük?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvesek, és gyakorlatilag minden egyes programjukra hívnak magukkal, egyébként is gyakran vagyok náluk és mondhatom, hogy eléggé luxus ellátást kapok tőlük. A barátom apukájával eljárok néha koncertekre, az anyukájával is van, hogy csak úgy beszélgetünk, 1-2 pohár bor mellett vagy ilyesmi... én nagyon jól érzem magam velük, de szerintetek nem lehet zavaró az állandó jelenlétem? Bár azt látom, hogy szimpatikus vagyok nekik, de nem akarom, hogy esetleg csak illemből hívjanak mindenhová és túl sok legyek nekik.

Azért is fura ez, mert a korábbi kapcsolatomban a barátom szüleivel egyáltalán nem voltam jóban, szinte kiutáltak a házból ( bár igaz, ők mindenkivel ilyenek voltak...), és ez a mostani helyzet ennek a korábbinak pont az ellentéte.

Vagy nem kell ezen ennyit gondolkozni és örüljek, hogy ők így befogadtak?

22L


2013. szept. 1. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szívesen látjuk a fiam barátnőjét. Mi is visszük magunkkal a családi nyaralásra, végül is miért ne jöhetne? Így a fiam is jól érezni magát és mi is.. Ha zavarna minket akkor nem hívnánk..

Hidd el a szülők ezer okot ki tudnak találni ha nem akarnák hogy ott legyél..

Az meg ne érjen kellemetlenül hogy anyagilag nem tudsz beszállni, nyilván tudják milyen az anyagi helyzeted. Mi sosem vártuk el hogy pénzt adjon. Pedig volt rá példa, hogy a kezembe nyomta a pénzt, hogy a nyaralásba beszállna stb.. Ilyenkor csak annyit mondtam neki, hogy akkor tegye el nyaralásra, és ha ott vagyunk, akkor legyen az a költőpénzük..

Ha szeretnek akkor nem vagy útban..

2013. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Ha zavarnál azt ennyi együtt töltött idő után már a tudtodra hozták volna!:) Becsüld meg őket a barátoddal együtt is mert sajnos nagyon sok helyen nagyon nem így viselkednek a szülők. Szerencsés vagy, ne értsd félre de irigyellek.:)


21/L

2013. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Jó hogy itt is akadt egy modortalan beszóló:"Jól kihasználod őket,grat"

Én meg neked grat a beszólásodért.Ha kihasználná őket nem írta volna kérdést.Látszik a jó akarat és a szerénység a kérdésében.

2013. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne agyalj túl sokat ezen, biztos nagyon kedvelnek ha rendszeresen meghívnak magukhoz, vagy programokra. Szerintem ez a normális, és nem az, ami a korábbi kapcsolatodban volt. Egy a lényeg, hogy ne élj vissza a helyzettel, és ha tudod, valamivel időnként viszonozd a kedvességüket. Nekik szerintem amúgy az a legfontosabb, hogy a fiukkal jól kigyere és szeresd :)
2013. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha terhükre lennél, nem hívnának. Bizonyára minden szempontból szeretnének téged kiismerni.

Ha már úgy érzed, hogy sok, vagy te nem akarsz sok lenni, akkor mentsd ki magad némelyik programból, amelyik nem közös a barátoddal is.

2013. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ebben az egész sztoriban magamra találtam.

Nálunk is ugyan ez a helyzet, rengeteget vagyok a barátoméknál és én is megyek velük mindenhová, először nekem is kellemetlen volt és mindig kérdeztem a barátomat, hogy nem zavarja-e őket, hogy mindig itt vagyok és mondta, hogy nem.

Én is mindig viszonzom a törődésüket, sokat segítek az anyujának, mert már elég beteges, mikor rám mosolyog akkor tudom, hogy jól csináltam azt amit.

Mindig mikor úgy van, hogy nálunk alszunk akkor az anyuja elkezdi mondani, hogy ne mennyetek jó helyen vagytok itt, el vagyunk mi négyen.

Szeretem őket és érzem, hogy ők is kedvelnek engem.

21/L

2013. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!