Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarhatja, h barátom van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja, h barátom van? Vagy még nem zárta le?

Figyelt kérdés
Volt barátommal beszélgetünk msn-en, és 10percenként irja,h kis szerelmes.Tegnap mondtam neki,h összejöttem egy sráccal,de ugye még nem vagyok szerelmes.Kérdeztem,h miért lennék én szerelmes, hát mert kapcsoaltban vagy.mondom neki,h az még nem azt jelenti,h egyből szerelmes is vagyok,de hát neki már volt olyan.és mikor kérdezem,h ki irja,h hát te;).irom neki,h kis vicces kedvedben vagy,erre,h fáradok ismersz,h ilyenkor milyen vagyok...
2010. nov. 9. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit nem zárt le? Bocsi, de a magyarázatod érthetetlen számomra.
2010. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!