Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire zavarhatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire zavarhatja a barátom h jól nézek ki?

Figyelt kérdés
Sokan meg szoktak nézni az utcán mikor a barátom is velem van és őt ez nagyon zavarja. Meg gyakran rám dudálnak és mikor ezt elmesélem neki teljesen kiakad, pedig én cs azér mondom el neki mert mindig ideges leszek, mert nagyon fel lehet húzni azzal h teljesen ismeretlenek cs ugy dudálnak nekem. meg multkor az 1ik szomszédja kérdzte tőle h én a bnője vok-e? és azt mondta még hozzá h nem hiszi el, mert h nem lehet ilyen jó csaja. Én mondjuk nem tartom magam annyira hú de jó csajnak. cs félek h a barátomat zavarja h ennyien megnéznek. és tudom h szeret de mégis attól félek h egyszer még szakitani fog velem emiatt és lecserél egy olyan csajra, akit nem bámul meg mindenki:S:(
2011. febr. 22. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rengetegszer elmondod neki, hogy őt szereted és senki mást, hogy vele akarsz lenni akkor, ha épp eszű semennyire sem zavarja, örül, hogy vele vagy:D


Az én barátom szinte örül, ha utánam megfordulnak a fiúk, mert nem féltékenység tör rá, hanem büszkeség, mert tudja hogy én csak őt akarom senki mást:)

2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem zavarja, hogy "túl szép" vagy, max. lehet egy kis önbizalmatlansága, hogy nem érdemel meg, de ezen könnyen segíthetsz. Egyébként hány évesek vagytok?
2011. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mind csak az önbizalomhiánya miatt van. Én speciel nagyon örülök, amikor a barátnőmet megnézik az utcán, amikor utánafordulnak. Vagy egyszerűen csak elismerően bólogatnak. Olyankor nő az egóm, nő az önbizalmam. De ha valakinek alapból kicsi az önbecsülése, az az ilyen dolgok miatt csak még rosszabb lesz, szóval sürgősen beszéld meg vele, hogy mi van. Biztosítsd az érzéseidről, és továbbra is örülj, hogy megdudálnak, utánad fütyülnek stb. Mert amiatt, hogy a barátodnak kevés az önbizalma, neked ne legyen az. Te csak legyél nő, és legyél igazi jócsaj.
2011. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez még nem válóok!:)Ennek a férfiak általában örülni szoktak(belül)...kifelé mást mutatnak,mert ők férfiak...meg akarják védeni a párjukat,ezért egy-egy ilyen alkalommal "természetes",hogy kiakadnak.

Részleges megoldás lehet az,hogy nem neki meséled el,ha ráddudáltak,-fütyültek...és próbáld meg Te is másképpen felfogni,mert a férfiak szeretik nyálcsorgatva nézegetni a nőket,és jó is ez így...ha zavar,ne vedd észre,jobbat nem tehetsz.:)

2011. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az IQ-d és a heJesírásod sokkal jobban zavarja...
2011. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Probalj meg kevesbe kihivoan oltozkodni.


Az en baratnom(mar felesegem) is eleg csinos. Amikor ilyen volt, mint Nalatok es csak annyit mondtam, hogy "csorogjon is minden pasi nyala a nomre..." Es persze, hogy zavart, de majd hulye leszek elarulni! ;)


36F

2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiúként én is azt a tábort erősítem akiket büszkeség tölt el amikor megnézik a barátnőjüket :)

Valószínűleg a barátodnak önbizalom növelésre van szüksége. Nekem az is fura, hogy miért zavarja ha valaki nem hiszi el, hogy ilyen barátnője van. Kit érdekel ki mit gondol ha boldog?

2011. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet h tényleg kicsit önbizalomhiányos, mert lehet h nem ő a világ legjobb pasija, de nekem akkor is cs ő kell! ugy szeretem ahogy van:)
2011. febr. 22. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira féltékeny, hogy inkább lecserél egy bányarémre, akkor cseréljen. Inkább lenne büszke rá, hogy ilyen jó nő a barátnője, hogy sokan megnézik. Az ilyen mértékű féltékenykedésnek nem szokott jó vége lenni.
2011. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép vagy? FÚÚÚJ! Emiatt fog otthagyni!
2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!