Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Vagy az anyósommal? Mivel győzzem meg Őket?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett a kisebbik lányom már volt két nagyobb gyerekem.Az anyósom nagyon szerette Őket de amikor megtudta, hogy harmadjára is terherbe estem teljesen kiakadt, hogy az a gyerek már minek?! teljesen felborítjuk vele az életünket.. meg, hogy a nagyobbak ezt rosszul fogják megélni, mert egyik gyerek se szereti, főleg ebbe a korba (a kisebb 4,a nagyobb 6 éves volt), ha kistesója születik.Hiába mondtuk a párommal, hogy tudjuk mit csinálunk és akarjuk a babát, Ő csak a sajátját hajtogatta.. A terheségem alatt kijelentette, hogy nem segít semmibe és sokszor nyíltan a szemebe mondta, hogy jobb lenne, ha elvetélnék.Nagyon rossz lett a viszonyom ezért Vele..legszivesebben az unokáit se engedtem volna át de azt ugye nem tehettem csak úgy meg, pedig Őket is a kicsi ellen beszélte.Amikor megszületett a kislányom be se jött hozzánk a korházba, ezzel nagyon megbántotta a páromat és engemet is, mert nekem az anyukám 17 éves koromba meghalt és Őt tekintettem olyannak, mint egy anyát.

A két nagyobb gyerek is csúnyán bánt a kicsivel, mert a nagyi szerint Neki nincs helye a családba.Egy idő után meguntuk a párommal és nem engedtük át Őket hozzá.

Persze ez az anyósomnak nem tetszett, ezért jött Ő.Mindig hozott valamit a két nagyobbnak de a kicsit levegőnek nézte, köszönni se óhajtott neki.Sokszor mondtam, hogy ne jöjjön, ha nem tud normális lenni de megse hallotta.

Idővel kicsit jobban bánt vele.Emlékszem amikor az óvodából ballagott a legkisebb vett neki egy gyönyörű biciglit.Berni azt akarta, hogy a mamája tanítsa meg biciglizni de az anyósom a kislány előtt kijelentette, hogy nem óhajt sok időt rápazrolni, inkább a nagyokkal társasjátokozna.Azután már Berni se ragaszkodott hozzá.. míg a nagyok puszival köszöntek neki Ő magázta és csókolómmal köszönt.Sose aludt ott.. sőt, nem is járt hozzá.

Most Berni 17 éves.. a középső 21, a nagyobb 23.Ők nem foglalkoznak a nagyanyukkal..de Berni mindig megy át neki segíteni a kertbe, takarít nála.Teljesen magától, senki se kéri tőle.Azóta is magázza, sose fogad el tőle semmit.Ha az anyósom megakarja puszilni elhúzza az arcát.Volt, hogy egy 20ezrest rejtett el a táskájába..de amikor a lányom megtalálta egyből vissza adta.

Szinte mindennap felhívja az anyósom, hogy hogy van? mit csinál? mikor megy hozzá?

Egyértelműen látszik, hogy a lányom nem szereti a mamáját.Most az anyósom új "nagyszerű" ötlete, hogy Berni nevére íratja a házát és mindent Rá hagyj. Berni konkrétan megmondta neki, hogy nem akarja! Nekem se, a páromnak és a másik két gyereknek se tetszik az ötlet.Rengettek pénzről van szó..

Nem tudom mit tehetnénk....



2013. júl. 17. 15:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a "lé" érdekel.. csak a másik két gyerekem is az unokája..."


Ez miért nem akkor lebegett a szemed előtt, amikor a nagyi nem engedte a sok unoka között ennek az egy szemnek, hogy tegezze, soha nem kapott egy csokit sem stb? A többi unoka kapott szeretetet, ez az unoka némi alaptőkét kap az életéhez. Ha ebből indulunk ki, akkor valamit valamiért! A nagyit pedig nagyon is megértem. Mindenkinek kinyalta a hátsóját is mégsem törődik vele a kutya sem. Felnevelte a gyerekeit, évekig eltartott téged is, az unokákat imádta, szerette, kényeztette, most meg messziről kerülitek mindannyian. Nem semmi család vagytok ti. A család egyetlen kis "rút kiskacsája" segít csak rajta, ennyit igazán megérdemel és PONT.

Egyébként az öreglány életében a saját vagyonával azt tesz amit szeretne. Ha rá akarja íratni az unokájára, akkor ráíratja.

2013. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
97%

ebbe a korba = ebben a korban

nem segít semmibe = nem segít semmiben

koromba = koromban

megse = meg sem

biciglit = biciklit

nagyanyukkal = nagyanyjukkal

kertbe = kertben

megakarja = meg akarja

vissza adta = visszaadta

rengettek = rengeteg

minden félét = mindenfélét

hónapba = hónapban

önkéntescsicskát = önkéntes csicskát

leszoktam menni = le szoktam menni

kénne = kéne (kellene)

mostanába = mostanában


Tinikém, ez már megint egy nagyon fantáziadús kérdésnek indult, de aztán a szóhasználatod lebuktatott, le is léptél gyorsan... Majd kiírtál egy újabb kamukérdést, ezt itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..


Újra és újra le fogsz bukni kiscsillag, mert fertelmes a helyesírásod, a fogalmazásod. Mi jó van abban neked, hogy hülyeségeket írkálsz ki, nagyon unod magad így a nyári szünetben?? Tanulj inkább, hátha megtanulod kicsit az anyanyelved alapvető helyesírási szabályait... ugyanazokat véted el az összes degenerált kamukérdésedben.

2013. júl. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, tanulj inkább, agyszülemények helyett.

Ne vedd el mások idejét, energiáját, segítő készségét a baromságaiddal. Látom, tényleg vannak energia vámpírok!

Kár elcseszned az oldal becsületét, mert az ilyenek miatt nincs. :(

2013. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!