Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósra lehet kérni az apa...

Anyósra lehet kérni az apa láthatása kapcsán, hogy oda nem viheti? Ha.

Figyelt kérdés
...anyós a sógor beteg gyerekeit rendszeresen ápolja? És tudom-e bizonyítani pl OEP-től bíróság által lekérdeztetni, hogy márpedig baromi gyakran betegesek, és anyós vigyáz csak és kizárólag rájuk. Illetve a két gyerek kapcsán, hogy 4 évesen is bekakilt, illetve az ő óvodai pedagógusok véleményét ki lehet-e kéretni a gyerekek kapcsán, hogy a nagymama mennyi pszichés terhet tett rájuk? (Iskola érettségi felmérésen 50 %-on teljesített).

2013. jún. 27. 21:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe jutott, hogy a saját gyerek azért olyan csendes, jól nevelt, mert terrorban él.
2013. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálatos, hogy nem értitek a kérdezőt.

Nemrég néztem kis híjján végig ezt. A húgom barátnőjénél hasonló a helyzet. Szegényemnek meghalt az anyukája. Itt laknak pár házzal arrébb.

Volt olyan, hogy a lányzó átjött hozzánk, mikor itt volt a húgom, fogócskáztak, labdáztak. A nagymama nekiállt üvölteni a kapuban, hogy : nem szégyenled magad? Itt röhögcsélsz, miközben anyád a temetőben vár? Mi az a színes rajtad! Vedd le azonnal! Gyászold az anyádat, te szentségtelen kölyök! (szembekötőst játszottak egy rózsaszín sállal)

A kislányt ma már a körzeti pszihiátrián kezelik. A teste tele van vágásokkal, folyamatosan kínozta magát (nem evett, ivott, vagy csak sós vizet, hánytatta magát, vagdosta magát), továbbá volt több öngyilkossági kísérlete.

A nagymama meg sír a boltban, hogy szegény gyerek, csak az anyukájával akar lenni.

Szerencsére a kislány soha többé nem kerül a nagymama mellé (kiemelték a családból).

Azt mondom, a nagylány már kibírja, elég érett a személyisége, beszélhetsz vele, hogy mi történik ekkor.

A kicsi. Szerencsére még a jövő zenéje, mert 3 éves kor alatt nem vihetik el tőled.

Betegség ide-vagy oda, a többi körülmény miatt SEM engedném én sem a gyerekemet oda.

2013. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem fél tőlem a jólnevelt gyerekem, nem is értem miért merült ez fel. Én abban hiszek, hogy mindenki gondoskodjon elsősorban a saját családjáról és minden más utána jön. Nos nálunk ez olyannyira felborult, hogy engem hagytak magamra, mert a szarul kereső s.nőnek még a fizetése sincs annyi mint nekem a gyedem. A párommal rengeteg mindent elérhettünk volna, ha nem őket kellene istápolni. A pofátlanság tetejének tartottam, hogy a mindezek ellenére beképzelt sógorasszony egy tábla csokit nem volt képes venni pl. a nagyobbik lányomnak születésnapja, vagy névnapja alkalmából, a párom meg veszi nekik az ajándékokat, aminek nem látom értelmét, mert egy játékkal játszani is tudni kéne. Nálam nem az ajándék értéke, hanem a gesztus számított volna, de ő úgy gondolja, hogy a 15 éves családban tartózkodása az mindenre feljogosítja, meg hogy két gyereket szült oda. Mi meg nem is vagyunk családtagok. Hát így tekintek rá én is. Nekünk nem a rokonaink, és semmi közünk hozzájuk. Egyébként nem nagyon értem mi keresnivalója van még ott, mikor már rég új élettársa is van. És egyébként őt is és a párját is mindenki utálja abban a családban. Egy rohadt nagy képmutató banda az egész, a háta mögött meg kibeszélik de nagyon. Nem értem miért kell nekünk támogatni őket, mikor nekünk nincs telkünk és még 3 lakásunk? Tán el kéne adnia az egyiket. Nehogymár mi dolgozunk azért, hogy mindezt fel tudja tartani, a mi gyerekeinknek meg nem lesz semmijük.
2013. jún. 28. 20:18
 34/35 anonim ***** válasza:
45%
Neked most tulajdonképpen mi bajod van? Először anyósoddal volt bajod, róla írtad ki a kérdést, most meg fél oldalon a sógornődet szidod! Gondold át, mi a kérdésed?
2013. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Mert a kettő egyértelműen összefügg egymással.
2013. jún. 29. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!