Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósra lehet kérni az apa...

Anyósra lehet kérni az apa láthatása kapcsán, hogy oda nem viheti? Ha.

Figyelt kérdés
...anyós a sógor beteg gyerekeit rendszeresen ápolja? És tudom-e bizonyítani pl OEP-től bíróság által lekérdeztetni, hogy márpedig baromi gyakran betegesek, és anyós vigyáz csak és kizárólag rájuk. Illetve a két gyerek kapcsán, hogy 4 évesen is bekakilt, illetve az ő óvodai pedagógusok véleményét ki lehet-e kéretni a gyerekek kapcsán, hogy a nagymama mennyi pszichés terhet tett rájuk? (Iskola érettségi felmérésen 50 %-on teljesített).

2013. jún. 27. 21:52
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
A nagyobbik 8 a kisebbik 5 éves. Ez utóbbi volt eddig a szadi alany. Szerinted, mennyi megtorolni való gyülemlett fel benne? Szerintem rengeteg. És ezt egy kisebben fogja kiélni.
2013. jún. 27. 22:54
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Én leszek az idióta 4, de a kérdező is erősen idegbeteg.
2013. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
93%

"A kérdező kommentje:


9-es, de hülye vagy."


Köszönöm szépen.

Nem tudok segíteni neked, mert ahogy olvasom, mindenki hülye, értetlen, idióta, aki nem ért veled egyet és bujtogat téged még jobban. Nem tudom, honnan jön ez a sok gyűlölet belőled, de nézz magadba, vagy nézd meg kívülről magad. Mindezt nem bántó jelleggel írtam, mielőtt félreérted, de nagyon agresszíven gyűlölködő hangnemben írsz. Nálatok óriási baj van, ha ennyire habzik a szád. És ez neked is rossz!

2013. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%

"A párommal meg idióta anyós miatt mentünk szét."

Téged olvasva, és ha napi szinten ilyen vagy, nem hinném, hogy csak idióta anyós volt a dologban.

2013. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
oké. Tényleg gáz vagyok. De két gyerekkel egyedül maradni, azért az nem egyszerű.
2013. jún. 27. 23:52
 26/35 anonim ***** válasza:
68%
Azt én elhiszem! Csak ne tedd saját magadnak még nehezebbé! :(
2013. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

azért mert egyedül vagy még nem ok h idegbeteg legyél ...

én 3 gyerekkel vagyok egyedül de soha életemben nem jutna eszembe így beszélni azokkal akik segíteni akarnak


am jog:

a nagymamát is megilleti láthatási jog havi 1 hétvége

amikor az apánál vannak akkor nem szabályozhatod h hova merre mennek az az ö dolga


teljesen mindegy milyennek a gyerekek vagy a nagyi a gyerekeidnek joga van rendszeresen találkozni a nagymamájukkal


az meg h hogyan beszélsz azokról a gyerekekről az igen csak vérlázító ám !

inkább segíteni kellene őket és nem lealázni és bántani

2013. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Látom a szemem előtt a bíróságot amikor olvassák a keresetet, hogy asszondja: "T. Bíróság, az anyósom besegít a félárva unokái gondozásába, sőt amikor betegek még ápolni is képes őket, én meg utálom az exemet meg az anyóst is u.h. lécci tiltsátok meg, hogy a gyerekeim találkozzanak vele. Köszcsi."
2013. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de tényleg idióta vagy! Sajnos azt tudom, hogy milyen egyedül nevelni két gyereket. Nekem meghalt a férjem! Ráadásul a két fiam elég pörgős természetű. Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de egy kicsit nézz magadba, és örülj neki, hogy sógorod gyerekeivel az a legnagyobb probléma egy tragédia után, hogy nem tartja be a játékszabályt a társasjátéknál! Nem szabad egymástól tiltani az unokatestvéreket! Nem fog semmilyen kárt szenvedni havi 1-2 naptól a te jól nevelt gyereked! A másik, nem lehet hogy a te gyereked azért olyan nagyon jó, mert vele is így beszélsz és fél tőled?
2013. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Te boldog vagy kérdező.
2013. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!