Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósra lehet kérni az apa...

Anyósra lehet kérni az apa láthatása kapcsán, hogy oda nem viheti? Ha.

Figyelt kérdés
...anyós a sógor beteg gyerekeit rendszeresen ápolja? És tudom-e bizonyítani pl OEP-től bíróság által lekérdeztetni, hogy márpedig baromi gyakran betegesek, és anyós vigyáz csak és kizárólag rájuk. Illetve a két gyerek kapcsán, hogy 4 évesen is bekakilt, illetve az ő óvodai pedagógusok véleményét ki lehet-e kéretni a gyerekek kapcsán, hogy a nagymama mennyi pszichés terhet tett rájuk? (Iskola érettségi felmérésen 50 %-on teljesített).

2013. jún. 27. 21:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérhetsz ilyet, sőt nagymamák külön kérvényezhetnek láthatást, ha az apuka amúgy nem viszi a gyereket.
2013. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan bíróság, amelyik megtiltaná erre vonatkozóan.
2013. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert rossz a viszonyod az anyósoddal, ne a gyereket büntesd!
2013. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez az év vicce. Azért akarod eltiltani a gyereket a nagymamájától, mert ő vigyáz a többi unokára, ha betegek? Hacsak nem bubópestisük van, és az egész család karanténban van, nincs az a bíróság, amelyik komolyan foglalkozna egy ilyen kéréssel.
2013. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a büntetés, ha ahányszor ott van betegen jönne haza, meg ha állandóan halott sógor fényképeit mutogatná. Szerintem ezért csinált be annak a lánya is. Miért kell egy kisgyereket a halállal megismertetni ennyire mélyrehatóan???
2013. jún. 27. 22:16
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Mellesleg azok a gyerekek a te gyereked unokatestvérei. Inkább örülj neki, hogy tarthatják egymással a kapcsolatot. Nekem csak egy testvérem van, viszont van mellé négy unokatestvérem, akikkel szinte testvérekként nőttük fel, és felnőttként is nagyon jó a kapcsolatunk. Minél nagyobb szerető háttér van egy gyerek mögött, annál könnyebb dolga lesz az életben. Azért mert az apukával kétfelé mentetek, még ne foszd meg a gyereked ettől!
2013. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
A folyamatosan betegségbe visszaeső unokáit kezeli, akikre tojik az anyjuk. Az orvos mindig hülye, nem azt kell beadni nekik amit az felírt. Majd ő tudja...na betegek is két hét múlva megint. Ez évek óta megy...nem két alkalomról van szó.
2013. jún. 27. 22:18
 8/35 A kérdező kommentje:
Unokatestvér...egymást ölve tudnak csak játszani, szerinted mi lesz ott az én gyerekem? Az aktuális szadi alany. Nem vigyázás az, csak fontoskodás, a gyerkek meg nem csinálnak semmi értelmeset, egy játékszabályt nem képesek egy társasjátékban betartani, hangosan ellenkezik ha felhívom rá a figyelmét ,hogy olyan is van. Játszon ezekkel a radairoszsebb, nem az én gyerekem.
2013. jún. 27. 22:21
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
A halott sógor fényképei... mármint, a hulláról mutogat képeket, vagy a néhai, még élőről?
2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak unokatestvéreim, na az játék volt. De ezek...értelmetlen barmok.
2013. jún. 27. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!