Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósjelölt nem örül...

Az anyósjelölt nem örül ennek! Mit csinaljak? Lent.

Figyelt kérdés
Baratommal mar kilenc honapja jarunk!Nagyon szeretjuk egymast,de van egy apro bokkeno! Megpedig a baratom edesanyja csinalja a problemat! Annyira felti a fiat mint ha harom eves lenne! Nem talalkozunk sokat,csak egy heten egyszer ket orat es pentektol szombatig! Akkor nalam alszik!Es mostanaban mar szombaton is nalam maradt vasarnapig! Es mindenbe bele kot az anyja! Ebbe foleg hogy o nalam alszik! Hogy mi mit gondolunk magunkrol? mi lesz ebbol? meg egyebek.. Es mi mar egyszer megbeszeltuk vele hogy nemlesz belole semmi mert vigyazunk,nem akarunk gyereket es ossze koltozni sem szeretnenk! Csak ugye szeretjuk egymast es imadunk egyutt lenni! 18 evesek vagyunk,nincs ebbe szegyen ha hetvegen egyutt vagyunk! De o nem akarja engedni ezt sem.. mar meg bolondulok! En vagyok a lany es engem nem feltenek ennyire! Segitsetek ha volt mar ilyen tapasztalatotok,vagy tudnatok nekem tippet adni mit tehetnek :(

2012. okt. 9. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem is gondoltam volna, hogy ennyi anyós járkál errefelé.
2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

Úgy mondod ezt a 18 évet, mintha legalább 38 lenne tömérdek tapasztalat és nagy fizetés a válladon.

Kedvesem a szüleid lehet hogy jónak látják hogy hemperegtek minden hétvégén, más szülő meg nem.

Ki mire büszke!!!!!!

Míg férjhez mész lesz néhány ilyen hempergőd és anyukádék nyithatják a panziót, még ha most ezt nem is gondolod így, majd eszedbe fog jutni.

Örülök, hogy nem akartok gyereket, nagy megnyugvás ez anyósnak is!!!

2012. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

De, tényleg rengeteg anyós jár erre.


"Hogy képzelik, hogy együtt vannak, meg néha szeretkeznek is 18 évesen, hát kifordult a világ a sarkából, fiú és lány együtt fúj!"

2012. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem különben, hogy mit is kéne tenniük. Megvárni,míg az anyós engedélyt ad. Majd az eldönti,kivel,mikor, hol,meddig találkozzanak. Ezért van a viszály, mert nem fogják fel, hogy már felnőtt a gyerekük és önálló döntést is akar hozni. Nincs mögötte 38 év tapasztalat és fizetés, vagy mit írtak. Na és? 40 évesen kezhet el élni? Vicc. 33/N
2012. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

13:15


Mindenki magából indul ki. Neked biztos rengeteg hempergőd volt. De tényleg, mit szóltak, amikor így szólítottad őket?

2012. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

15.

Erre én is kíváncsi vagyok. Nincs más a tarsolyban, csak a lepontozás megy ezerrel, észérvet nem tudtak írni. Gratulálok, korrekt viselkedés.

2012. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nah most besokaltam rendesen! egyépként köszönöm a sok értelmes választ! :) önbizalmat adtatok és látom vannak normális emberek! ennek a hempergős kommentelőnek meg üzenem hogy ugyan olyan lehet mint az én anyós jelöltem! Magából indul ki,mert ő elrontotta a fiatalkorát és hogy akkor már mi is elfogjuk! az csak egy dolog ha együtt alszunk,ne tudjon már többet az aki nem lát! És ő az első fiúm,és nagyon szeretem őt! Akkor majd várjak vele tiz évet hogy együtt aludhassunk? meg majd ő dönti el hogy mikor találkozhatok a 18 éves fiával ??? Ezt soha nem hagynám!!!! És igen, ki kell állni a barátomnak magáért! Meg nekem is,mert nem hihet engem semmiféle hempergőnek ő sem,azért mert szeretem a fiát!!!!!!
2012. okt. 11. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!