Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny anyósjelölttel mit...

Féltékeny anyósjelölttel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Párom anyukája egyszerűen féltékeny.Tipikus "elvettem a kisfiát" szindróma.

Csak a kisfia közelebb van a 30-hoz,mint a 20-hoz.

Csak előttem nem volt olyan lány,aki miatt elköltözött volna a szüleitől.

Velem viszont fél év után összeköltözött,élünk boldogan.

Ami szurja a mama szemét.

folyton valami kínja van,ez fáj az fáj (orvoshoz nem megy,mert az észreveszi hogy nem is fáj az igazán),ezt segitsünk,azt segitsünk (ami nem lenne baj,ha tényleges segitségre szorulna,de 50-es dolgozó nőről beszélünk).

És ami leginkább irritál,nem csak engem,páromat leginkább,a viselkedése.Mint egy féltékeny tini.Kiöltözik,kérdezgeti hogy kisfiam ugye ebben csinos vagyok,mászkál egy szál melltartóban-régebben nem tette-,ölelgeti puszilgatja páromat ha hagyja magát,és megsértődik ha rá van szólva hogy viselkedjen.

Ha hanyagoljuk a látogatását,akkor telefonba sír,hogy nem is szeretjük,stb,stb.


Mit lehet vele kezdeni?



2012. szept. 25. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

A legjobb, amit ilyenkor tehettek, hogy jó messziről elkerülitek.

Majd lehiggad.

2012. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Minimum 2000 km távolság, vagy keress új párt.....írom én a tapasztalt.De ha a mamának találsz új párt az is megoldás lehet. álunk a kettő együtt hozott eredményt.
2012. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ezt főként a párodnak kell kezelnie, te csak támogathatod. pl a párod megmondhatná neki hogy mi zavarja és vagy változtat vagy kevésbé fogjátok látogatni. de amit leirtál abból úgy tünik hogy a mama el tudja látni magát egyedül is tehát én a helyetekben nem sajnálnám megmondani, hogy mi a probéma és min kellene javitani. s ha úgy kezditek a mondanivalótokat neki, hogy először elmondjátok, hogy mit tiszteltek és szerettek benne akkor nem fogja támadásnak venni a dolgot
2012. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs egyedül,férjével ketten élnek,dolgoznak mindketten,vannak barátnői,egy beteges anyukája akit gondozhat.

Van lánya is,annak párja,rá nem féltékeny,simán feldolgozta hogy elköltözött,élik világuk.

De mindig marad ereje,ideje arra hogy párom miatt féltékenykedjen.

2012. szept. 25. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

3-as, szerintem aki ilyen gyökér, hogy nem vette észre, felnőtt a pici fia, sőt, elköltözött, boldogan él a párjával, annak magyarázhatnak, nem veszi a lapot.


Kérdező, egyre vigyázz, hogy a párodat ne manipulálja a drága mami, mert abban a pillanatban, ahogy befurakszik, elkezd köztetek romlani minden.

2012. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Ez csak rosszabb lesz.
2012. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
anyósom dettó. most már 7 éve vagyunk együtt, házasok,3 gyerekkel,mostanában kezdi megérteni h nem furakodhat közénk. szóval kitartás,keményen,határozottan. van egy jó technika ha siránkozni kezd megint: nem reagálod le-ergo nem mész bele a dologba-végighallgatod majd ennyit mondasz-vagy a párod-:oké,rendben,majd beszélünk. ettől jól meglepődik,próbálkozik még párszor,de aztán látja majd h nem vagytok vevők és leáll. vagy elkezdi h fája lába ti meg h mittudomén holnap sütni fog a nap. a lényeg h ne menjetek bele parttalan beszélgetésekbe vitákba,mert amig látja h van hatása rátok,ne adj isten konfliktus köztetek addig csinálja. nálunk is így volt, 1-2 évig még bírtam,aztán a férjemre borítottam az asztalt közöltem vele h az anyja ki van tiltva és ő is mehet utána ha nem rendezi le a dolgokat-én voltam minden csak úrikisasszony nem,pedig a párom a z éltem értelme- a férjem átgondolta h a családunka fontosabb és lépett. ettől függetlenül volt még pár durva próbálkozása amit mi így rendeztünk le,vagy ha elszállt vele nagyon a ló akkor megmondtuk neki h amig nem változtat a telefont se vesszük fel. drasztikus de muszáj ha egy életre tervezel a pároddal
2012. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!