Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom halt meg, nagyon jó...

Anyósom halt meg, nagyon jó viszonyban voltam vele és a vőlegényem eldöntötte, hogy beleteszi az anyjához a koporsóba a mi közös fényképünket. Nem baj ez ?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megfelelő témakört választottam e, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.Én ennek nem igazán örültem, de azt se tudtam hogy mit szóljak, így is nagyon ki volt szegény. Nem volt ez morbid tőle ? És nem halunk meg miatta, tudom csak babona de akkor is ?

jan. 12. 15:37
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
73%
Mikor elveszít valakit az ember, csinál olyan dolgokat, amik külső szemmel nézve "morbidok" vagy "nem normális" dolgok. Nem tudni, mi játszódik le a fejében, sokszor nem is mondja ki mi jár a fejében, és sokszor a gyászoló sem tudja igazán. Furcsa dolgok, de sajnos tudom miről beszélek.
jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!