Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ennyire tapló apum...

Miért ennyire tapló apum testvére?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu. Voltam ma náluk vendégségben. Kinti sütögetés, medencézés volt a progi. Délután valamikor elmentem mosdóba, nyilván észrevétlenül, de ahogy bent voltam egy perce valaki nyitott volna be (zárva volt ugye), de elment. Aztán el se telik 5 perc és ismét visszajön és félhangosan kicsit ingerülten ilyet szól "jajj drága bogaram meddig trágyázol még bent?". Apum testvére volt. Mások meg jót röhögtek ezen... Inkább nem szóltam semmit. De megalázó volt.


(N/19)



szept. 7. 23:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem terveztem részleteket írni, de ha már az a vád ért hogy kotlok, akkor megteszem. Két nap után volt újra ingerem, így elmentem wc-re, simán jött is aminek jönnie kellett, viszont úgy éreztem maradt még bennem, ezért tartott tovább...
szept. 8. 08:27
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért tapló? Mert nagyanyàdék nem nevelték meg.
szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

nem kellene beülni kotlani



Te nagyon buta vagy, épp mint az említett személy. Egyrészt, ha kell, akkor kell. Ha napok óta meg végre menne, de a hozzád hasonló emberek miatt visszatartja, hogy ne legyen bent sokáig a mosdóba,akkor előfordulhat, hogy ismét napokig sikertelenül marad, az pedig akár fájhat is.mm

szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

*...



(Ui: akinek sosincs vele gond, nyilván nem érti meg. De nagyon rossz )

szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

Ezt nem ilyen parasztul kell lekommunikálni, de azt én sem szeretem, amikor elmennék nagywc-re, de a másik már tízperce benn ül.


Egy wc van, tiszteljük már meg egymást, hogy bemegyek, kakálok, törlök, kijövök, max ötperc.

Aki székrekedéses annak sem a wc-n kell félórát ülnie, mert attól nem jön ki a szr, csak aranyere lesz - meg ha tudja magáról, hogy az, menjen el orvoshoz.

szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

#13, 14,

az ajtó másik oldalán ugrálni sem túl örvendetes.

A stílus lehetett volna finomabb is, de a kérdező is vehette volna a lapot, hogy ideje távoznia és nem akkor kell a napok óta tartó szorulását rendezni, amikor mások is használnák az 1 db klotyót.

szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de ha felnőtt férfi nem tudja öt percig tartogatni, akkor neki kéne orvoshoz mennie, nem a kérdezőnek. Alapvető illem, hogy nem verjük a másikra az ajtót.
szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

16,

De empátia mindkét oldalról kéne legyen. Leírás alapján 5 perce volt bent. Az más, ha valaki azért trónol 10+ percig, mert telefont nyomkodja. Az tényleg pofátlanság. De könyörgöm. Evő,alvó, sz.ró embert illik békén hagyni.

szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Brah, ha ezen kiborulsz nem tudom hogy fogsz majd az életben boldogulni. Nem vagy se különleges, se semmi extra. Ha ezen bedurculsz, minden más szarságon is be fogsz. És senkit sem fogsz érdekelni. 19 évesen felnőtt vagy, tessék felnőtt módjára viselkedni, vagy visszaszólsz, vagy kussolsz.
szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezen én is röhögtem, de amúgy bunkó volt. 🤣
szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!