Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem egy tapló az apám?

Csak szerintem egy tapló az apám?

Figyelt kérdés
Kijött barátnőm, apum első megjegyzése: de meghíztál. Barátnőm régen nagyon vékony volt, mióta szedi a foggátlót, azóta tényleg felszedett 1-2 kilót, de egyáltalán nem kövér, ilyenről szó sincsen. Most van a normális tartományban, a barátja is teljesen elégedett vele. Erre apum egy ilyet beszól neki. Szegény barátnőm meg egész este ezen izélt, hogy tényleg meghízott e. Hiába mondtam, hogy apum mindenkinek beszól, nekem is folyton mondja, hogy de nagy s$ggem van, meg nővéremnek is, aki nem mellesleg 2 hónapja szült. Mit gondoltok? Taplóság vagy mi reagáljuk túl?
2013. jan. 24. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gáz.

Az én apám is csinálta, de csak velem, egyfolytában beszólt "malac", "kinek kellenél", aztán amikor lefogytam, meg az volt a baja.

Fuj, nagyon utálom az ilyet, nem fogják fel, hogy önértékelési zavarhoz is vezethet ez.

Amúgy apud milyen alkat?

2013. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Örülj neki hogy van édesapád, még ha neveletlen akkor is.
2013. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
nevezzük úgy: tapintatlan. nem szabadna így viselkednie.
2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálam önértékelési zavarhoz vezetett, most nyáron már eljutottam mondjuk a rövid nadrág szintjéig, de évekig még azt sem mertem felhúzni. Fürdőruhám sincs, nem merek levetkőzni senki előtt. Párkapcsolatról nem is álmodom. Jártam pszichológushoz, de sajnos nem segített. Viszont, ha már barátnőmnek is beszól, ez most nagyon bánt. Nagyon szégyellem magam miatt, nagyon rossz kedvem van. Btw: apum túlsúlyos. És még ő van felháborodva, hogy most haragszom rá.
2013. jan. 24. 19:17
 5/9 anonim válasza:
15%
De legalabb van egy olyan apad aki hajlando teged latni.
2013. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös! Vajon annak is ezt mondod, akit mondjuk az apja ver, vagy ne adj Isten megerőszakol? De legalább van apja, nem?
2013. jan. 24. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elhízott, vagy általában igénytelen férfiak egy része imádja kritizálni a nőket, mert így le tudják valakin vezetni frusztrációjukat. Csak azt akarja, hogy Te is érezd magad olyan nyomorultul, mint ő. Amúgy meg ilyenkor nem szóltok neki vissza? Vagy elég lenne csak végigmérni és kiröhögni.

Nekem is van egy barátnőm, akit szinte csak kritizált az apja, gyerekkorától kezdve, barátnőmnek olyan durva komplexusai vannak, hogy pl. nem is mer az emberek szemébe nézni. Bírom, amikor valaki azzal jön, hogy de legalább van apád. Ja minek, ha csak mérgezi a gyermekét.

2013. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cukikutyus ***** válasza:
50%
Sajnos vannak ilyenek,nekem a nagynéném ilyen kritikus. Minden találkozásnál azzal van elfoglalva,hogy meghíztam,mert leszoktam a cigiről,amikor meg cigiztem,akkor azért szekált,hogy míért dohányzom nő létemre...stb.De mindenesetre olyan,amilyen,örülj,hogy van még apád,és egyszer ülj le vele beszélgetni,és mondd el neki,hogy ez neked rosszul esik,és ne mondjon ilyet máskor!Hátha megérti!
2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2kg szinte meg sem látszik.Kimondja amit gondol.Nem gondolnám ettől bunkó.Ha azt mondta volna disznó vagy ,vagy undorító kövér,na arra mondanám jó ég de bunkó!Túl liheged
2013. jan. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!