Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ennyire tapló apum...

Miért ennyire tapló apum testvére?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu. Voltam ma náluk vendégségben. Kinti sütögetés, medencézés volt a progi. Délután valamikor elmentem mosdóba, nyilván észrevétlenül, de ahogy bent voltam egy perce valaki nyitott volna be (zárva volt ugye), de elment. Aztán el se telik 5 perc és ismét visszajön és félhangosan kicsit ingerülten ilyet szól "jajj drága bogaram meddig trágyázol még bent?". Apum testvére volt. Mások meg jót röhögtek ezen... Inkább nem szóltam semmit. De megalázó volt.


(N/19)



szept. 7. 23:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Undorító színvonal
szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
15%
Mi az hogy N/19? Vannak ilyen taplók de viccből mondhatta
szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
2 Ami az egyik embernek vicces, az a masiknak lehet rohadtul megalazo, ha o a vicc targya... csak hat erzelmi intelligenciaban igen foghijasak a magyarok.
szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Neki le sem esett hogy mekkora bunkóság volt ez. Gondolom ha neki mondott volna ilyet és azon nevett a vendégség akkor neki áll feljebb.

Amúgy a vendégek is elég suttyók lehettek hogy ezt viccesnek találták. Ez nagyon alpári főleg ha egy 19 éves lánynak mondják ezt.

Máskor is szólt már be? Neki ez a stílusa? (Ami amúgy nem mentség de legalább valamilyen szinten magyadazat)

Gyakran kell vele találkozni?

szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát picit nyers tud lenni időnként de eddig nem szólt be sosem. Bár az is igaz olyan gyakran nem találkozunk, ma is csak egy napra jöttem.
szept. 8. 01:45
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Igazabol itt az egojat fenyezte azzal, hogy egy szellemes poent a te emberi meltosagod rovasara sutott el... jofej poennak tunhet, de nagyon alpari. Aki velem ilyet megcsinal, azt tobbe nem sorolom a barat kategoriaba.
szept. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
*6-hoz: hogy fenyezze az egojat masok elott (hogy mekkora kreativ poent mondott).
szept. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem rosszból, de miért tart a szarás 5 percig? Bemész, kitolod, törölsz, öblítesz és távozol. Ez nálam 2 perc max.
szept. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Valakinek lehet szorulása is, szerintem felesleges azon témázni hogy "kinél meddig tart".

Ezt a beszólást egyfajta "mások kárán való poénkodásnak" tartom.

szept. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
A mosdóhasználat természetes dolog, de én ezen nem nagyon értem a poénkodást. Nyilván neki is kellett volna használnia, és vendégségben, ahol 1 wc van isten tudja mennyi emberre, nem kellene beülni kotlani. HA mindenki hallotta (nyilván, mert röhögtek), akkor kicsi lehet a hely is, így még gázabb. Ha szorulásod van, azt intézd otthon, ha meg nincs, azt tényleg el lehet intézni gyorsabban is, szóval ha te beülsz és lefoglalod vagy negyed órára az egyetlen slozit, akkor ne csodálkozz, ha más meg türelmetlenné válik.
szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!