Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa egy tapló lett nincs szép...

Apa egy tapló lett nincs szép szó, bunkón beszólogat mindenkinek főleg nekem. Azt élvezi, ha a gyerekét kigúnyolgatja?

Figyelt kérdés

Bocsánatot nem kér, sőt neki áll feljebb. Nagyon durvákat, felvettem egy piros nem túl kivágott felsőt erre lek.rvázott. Vagy mindenféle hazugságot terjeszt rólam.

Most is nem fizettek ki a nyári munkámat, erre biztos nem dobtam be magam, szépen fogalmazva. A hátam mögött is kibeszél.


2017. júl. 31. 21:37
 1/5 Skorpió87 ***** válasza:

Hát lehet, hogy néha felveszel olyan ruhát, ami kissé kihívó, de nyáron, hőségben pl. megérthetné...


Régebben felvettem egy csipőnadrágot, igaz, ép hogy eltakarta a fenekem, de felvettem egy hosszabb felsőt hozzá, hogy ne legyek k*rvás, mégis mikor meglátta rajtam, szétakarta volna szaggatni...


A hátad mögött való pletykálkodásáért pedig elítélem, az nem értem miért jó. Apádként álljon ki melletted!


Egyébként meg valami lelki baja van, ha másokkal is kötözködik, 100%!

2017. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég csúnya,ha így viselkedik egy szülő.Megkérdezted,miért ilyen?Mivel érdemelted ezt ki?
2017. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Amikor legközelebb félmeztelenül támolyog, mondd meg neki, hogy apa, mekkora kvrva vagy, kint van mindkét tőgyed.
2017. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más ember is ilyen, egyáltalán nem normális és az ilyen tahóknál jön magától a bunkóság, nem kell "kiérdemelni". Gyökerek és kész.
2017. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Előtte nem volt ilyen probléma, ez a viselkedés a személyiségétől távol áll? Mert akkor lehet, hogy érdemes lenne elküldeni egy hasi ultrahangra vagy béltükrözésre.


Vannak ugyanis bélbetegségek, amik személyiségváltozást idéznek elő (egyelőre nem tudják, hogy miért). Az én apukám is, kb. 15 éves koromig, a világ legrendesebb szülője volt, aztán kialakult nála egy colitis és onnantól fogva mindenkivel kiabál, stresszes időszakokban pedig enyhén paranoiás is (pl. retteg, hogy betörnek hozzánk és késsel alszik).

2017. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!