Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszindulat lenne ?

Rosszindulat lenne ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sokat gondolkodom egy dolgon.. anyosommal mar az elejen rosszul indult a kapcsolatom ami vegul tisztazva lett de nem az igazi azota se. Az en reszemrol. ( parom volt baratnojet dicsoitette a szemembe mondta stb...)van egy novere.. akivel igazabol nem mondanam szorosnak a kapcsolatom de rossznak se. Ha elmegyunk hozzajuk osszeulunk kozosen beszelgetunk stb.. viszont megjegyezte ezt( parom anyukaja mondta el nekem , nem is o) hogy en tavolsag tarto vagyok es rideg vele mivel en sose hozom fel magamtol hogy csinaljunk mar kozos programot.. en csak pislogtam. Gondoltam nem problrma ha nem a baratno szerepe van a parom novere. Hanem megmarad a parom novere szerepben az illeto. Erezem a flegmasot a lanyon es szintugy a ridegseget... nemtudom sokat gondolkodom ezen es sokat sirok emiatt( ha butasag ha nem) .. hogy en mertnem tudok a bolt baratnovel felerni.( ot mindenki szerette. Na de be is nyalta magat. Mosott fozott nalunk, mas hazanal.. folyamatosan

ugy hogy nrm lakott ott, hetvegente volt ott. Megtalalta azolat a pontokat ahol tud egy kicsit kozelebb ferkozni hozzajuk, kozos programok kettesbe anyossal, noverrel) szerintsm tolem is ezt varnak el.. en segitek ahol tudok es nem vagyok bunko.. de en nrm vagyok ilyen ember hogy ahol lehet nyalok.. nem tudom mas szoval leirni ezt. Nagyon bant engem mert egy nullanak erzem magam a volt baratnohoz kepest es nagyon nehez igy kapcsolatot teremtenem veluk...egyszer se hivott a novere hogy gyere elmegyunk valahova krtten.. o azt varta el higy en mondjam.. holott bennem ez felse merult. Ugy gondoltam hogy ha a csaladi osszeuleseken egyutt vagyunk nevetunk beszelgetunk az eleg.. de ugy nezki nem. Van egy nyomas egy feszultseg alapbol... es fogalmam sincs hogy en gondolom e rosszul ezt vagy ez tenyleg elvarhato lett volna e tolem...

22/N


júl. 9. 21:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igazabol nem ez a lenyeg:) de lehet nekef ez ragadt meg.
júl. 9. 22:35
 12/32 anonim ***** válasza:
57%

De attól anyósod meg sógornőd még nem rosszindulatú, mert ők jobban szerették azt, aki nyíltabban, kedvesebben, bizalmasabban viselkedett velük, azt mindenki jobban szereti.


Nyilván nem kellett volna elötted dícsérni az exet, ez bunkóság volt, de most akkor sem rosszindulat az, ha nem kedvelnek, mert passzív és kuka vagy velük szemben.

júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Koszii
júl. 9. 22:49
 14/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem próbálnak afelé terelgetni, hogy te is főzzél, mossák, takarítsál náluk, mint egy ingyencseléd. Azért mondják, hogy rideg vagy, még példálóznak az előző barátnővel.
júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igen egyertelmuen. Csak en nem vagyok.
júl. 10. 00:00
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Számomra egyértelmű hogy a volt baratnonek meg vszinu massal peldaloztak, hogy mas meny milyen sokat segít stb. Valószínű ettől a lany nagyon igyekezett, ingyen cseled lett. Te ne legy hulye. Ne akarj megfelelni. Aki nem kedvel, az ha fejed tetejere allsz, annak akkor se leszel jo. Szard le kesz.
júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, a kanid kiállt érted? Hogy nem kéne így részre hajlania az anyjának? Ha nem, dobd ki a faxomba, amíg fiatal vagy, mert ha lenne is családotok közösen, akkor sem állna ám ki érted, ha most nem teszi...
júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
70%

De a rokoni kapcsolaton túl nem keresed a más jellegű kapcsolatot.


Oké, de akkor ne sírjon, hogy nem tartják barátságosnak.

júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
26%
De miből gondolod hogy benyalta magát a párod családjánál? Főzött stb ott töltötte a hétvégéket náluk( gondolom ott is akarta, én ahova nem akarok menni oda nem megyek nem hogy főzni) Irigy vagy mert az exxel jóvolt a párod családjának a kapcsolata.
júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem kell barinőnek lenni a rokonokkal, tiszteletteljes viszony bőven elég. És nem kell rájuk dolgozni.
júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!