Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszindulat lenne ?

Rosszindulat lenne ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sokat gondolkodom egy dolgon.. anyosommal mar az elejen rosszul indult a kapcsolatom ami vegul tisztazva lett de nem az igazi azota se. Az en reszemrol. ( parom volt baratnojet dicsoitette a szemembe mondta stb...)van egy novere.. akivel igazabol nem mondanam szorosnak a kapcsolatom de rossznak se. Ha elmegyunk hozzajuk osszeulunk kozosen beszelgetunk stb.. viszont megjegyezte ezt( parom anyukaja mondta el nekem , nem is o) hogy en tavolsag tarto vagyok es rideg vele mivel en sose hozom fel magamtol hogy csinaljunk mar kozos programot.. en csak pislogtam. Gondoltam nem problrma ha nem a baratno szerepe van a parom novere. Hanem megmarad a parom novere szerepben az illeto. Erezem a flegmasot a lanyon es szintugy a ridegseget... nemtudom sokat gondolkodom ezen es sokat sirok emiatt( ha butasag ha nem) .. hogy en mertnem tudok a bolt baratnovel felerni.( ot mindenki szerette. Na de be is nyalta magat. Mosott fozott nalunk, mas hazanal.. folyamatosan

ugy hogy nrm lakott ott, hetvegente volt ott. Megtalalta azolat a pontokat ahol tud egy kicsit kozelebb ferkozni hozzajuk, kozos programok kettesbe anyossal, noverrel) szerintsm tolem is ezt varnak el.. en segitek ahol tudok es nem vagyok bunko.. de en nrm vagyok ilyen ember hogy ahol lehet nyalok.. nem tudom mas szoval leirni ezt. Nagyon bant engem mert egy nullanak erzem magam a volt baratnohoz kepest es nagyon nehez igy kapcsolatot teremtenem veluk...egyszer se hivott a novere hogy gyere elmegyunk valahova krtten.. o azt varta el higy en mondjam.. holott bennem ez felse merult. Ugy gondoltam hogy ha a csaladi osszeuleseken egyutt vagyunk nevetunk beszelgetunk az eleg.. de ugy nezki nem. Van egy nyomas egy feszultseg alapbol... es fogalmam sincs hogy en gondolom e rosszul ezt vagy ez tenyleg elvarhato lett volna e tolem...

22/N


júl. 9. 21:13
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasert. Gyorsan gepeltem..
júl. 9. 21:14
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Te sógornő vagy. Nem barátnő.


Pl. 4-en vagyunk testvérek. A két legidősebb nőverem nemcsak testvéri kapcsolatot ápolnak, hanem egymás legjobb barátnői is.


Én mint testvért szeretem őket, mind a 3-at, de a barátnőim családon kívüliek.


Te mint sógornő, nem a barátnőt keresed benne. Családi ünnepek, alkalmak során találkoztok. Ennyi.


Te csak ne sírj. Mit foglalkozol ezzel? Pletykákkal, hogy sógornő mit mond, anyós mit mond, abszolút butaság foglalkozni.


Engedd el ezt a történetet. Koncentrálj a férjedre, a családodra.

👍

júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%

“Ugy gondoltam hogy ha a csaladi osszeuleseken egyutt vagyunk nevetunk beszelgetunk az eleg.”


És ez így rendben is van!

Mi közöd neked az ő volt barátnőjéhez?!


Te a férjedhez tartozol. A családját tiszteled. De a rokoni kapcsolaton túl nem keresed a más jellegű kapcsolatot.


Neked megvan a saját baráti köröd, barátnőd, a férjednek is a barátai.


A te rokonaid sem várják el a férjedtől, hogy a rokoni kapcsolaton kívül többet akarjanak tőle.

Az évek során vagy kialakul, vagy nem.


Nekem a testvérem sem a barátom. A gimis isztálytársam az.

júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Akkor nem velem van a baj hogy igy gondolom.. valoban ez lennd a normalis. Nekem is megvan a baratnom . Nem veletlen hivjak igy es nem velelten van.. ezek utan megmondom oszintwn..legszivesebben messzirol elkerulnem oket.. mar nem is jo kedvvel megyek oda, nem jo szivvel.. elmegyek mert elkell ..ennyi.

Koszonom nektek a valaszokat!

júl. 9. 21:34
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

"elmegyek mert elkell ..ennyi."

Nem, semmi sem kötelező.!

júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

"en segitek ahol tudok es nem vagyok bunko.. de en nrm vagyok ilyen ember hogy ahol lehet nyalok.."


De miért nyalás az, hogy eljárt ide-oda velük és részt vett a házimunkában? Lehet, hogy ő veled ellentétben kedvelte az anyóst meg sógornőt, szívesen volt velük és jó szívből, segítségképp főzött ott.


Nyilván ők is jobban kedvelték azt, akivel egy húron pendültek, te is jobban kedvelnéd annál, mint aki láthatóan tökre lesz*r és csak udvariasságból beszél veled.


Ez ilyen, emiatt felesleges leszólnod a volt barátnőt, abban sincs semmi rossz, hogy ő meg barátnőként is tekintett esetleg a párod testvérére.

júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem az anyósjelöltnek meg a sógornőjelöltnek kell megfelelni.

Én nem is találkoznék velük, minek? Teljesen felesleges.

Pláne ilyen bunkóváriakkal, akik az exet dicsőítik. Szóba sem állnék velük.

júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hatos.. a hatuk mogott meg minden eletkeptelennek elhordta oket..csak ebbol gondoltam hogy ketszinuseg volt :)
júl. 9. 22:14
 9/32 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, hogy életképtelennek hordta el őket?
júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Irasban lattam. Akkori beszelgetesbol.
júl. 9. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!