Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az a pont amikor anyós/após...

Az a pont amikor anyós/após teljesen elrontotta a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

A mi törtènetünkben csak anyósok vannak viszont egyik anyós se szereti a fia/lánya választottát.

Mindent megtesznek, hogy tönkretegyèk a kapcsolatunkat. A fèrfi rèszèről már abban nyílvánul ez még, hogy nem kívánja a nőt egyre ès egyre ritkább szex....

Mi az a pont vajon amikor belátja mindkèt fèl, hogy a szülők elèrtèk amit akartak ès elrontották egy jó kapcsolatot?



jún. 22. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnak ehhez a szituációhoz semmi köze.Nem kell bűnbakot keresni, arra ott a párod.
jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most akkor jojjon 1 pelda: anyos hivogatta a ferjemet mindig este 8 9 kor hogy meg fog hali a vernyomasa rossz stb. Minden 2 nap!! Jott az este, addigra mar ugy befeszult,hogy csak arra tudott gondolni hogy megint oda kell menni 30 perc autoval. Ez csak 1 pelda!! A nehogy veletlenul teherbe ejtsd!! Az masik pelda....egy ferjnek ezt mondani!! Mikor az a vagyad 1 gyerek. Aztán a nehogy hozza erj ha terhes mert elvetel, stb. Stb. Mikor mar annyira elegem lett, akkor este hivtam1 mentot neki, mentol megjott es az addig haldoklo anyosrol megallapitottak hogy semmi baja,szinjatek. Persze En voltam a rossz. Ezt meg 1x eljatszotta es befejezte, mert hulyet a mentosokbol ugye szegyellt csinalni. Saját fiabol nem. Engem utalt rettenetesen, borzasztó volt. Mali napig el es virul, saját fiaval, mivel oda koltozott hozza valas utan. Nem birta ku hogy Boldog ok legyunk. És a FIA őt valasztotta
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Annak tudja tönkretenni a a házasságát/kapcsolatát anyós meg após,aki ezt hagyja.

Nekem is rémes mind a kettő ezért párom nem egyszer lerendezte őket. Ennek hála már egyre nagyobb a nyugalom.

tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!