Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom FALUN napi szinten...

Anyósom FALUN napi szinten azon panaszkodik,hogy ugatnak a kutyák,nem tud tőle aludni,miért nem tanítja meg a gazda,hogy ne ugasson a kutya.. Hogy építsem le ezzel a hülyeségével?

Figyelt kérdés
Ő is,ahogyan én is, vidéki volt, most 60 éves. Most is vidéken élünk. Állandó szinten azon morgolódik a kocsiban, vagy beszélgetésnél,hogy ő füldugóval sem tud aludni,mert a szomszéd kutyái így meg úgy..Más témát sem ismer..És hozzátenném azt is,hogy mellettük nincs is kutya, hanem a mi szomszédaink kutyáját hallja, tehát engem merőben jobban kellene,hogy zavarjon mivel én hallom az ugatását, meg a bozótosban való zörgését is. (kuvasz a kutya). Nagyon gyűlik bennem,hogy megmondjam a kutyának az a dolga,hogy ugasson,ha ennyire nem bírja dugó mellett sem,akkor költözzön városba..Hogyan intézzem el békés módon,de úgy,hogy vegye a lapot,és nincs igaza?
máj. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

50.

Azt hiszel amit akarsz.

De nem vagy valami eszes, csak hajtogatod, mint egy csúfolódó ovis, hogy "kutyafób".

Te meg együgyű és igénytelen az ápolatlan, elhanyagolt állatokkal szemben.

júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

#51 te meg a csúfolódásomat látványosan magadra is veszed 😉

KUTYAFÓÓÓB FÚÚÚJ😲

júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!