Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan várja az anyósom,...

Jogosan várja az anyósom, hogy ennyi mindent megcsináljak helyette?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg az anyjával meg az anyja pasijával élünk amíg nem találunk albit.

De a ház fele igazából a páromé.

Fizetjük a csekkek ránk eső részét. Megveszünk mindent ami kell. Főzünk magunkra.

Napi szinten ötször el van mondva hogy ne együnk és ne használjunk semmit ami az övék,de érdekes amikor mosogatni vagy takarítani kell akkor hirtelen minden az enyém lesz.

Én mindig rendet hagyok magam után este mégis arra érek haza a melóból, hogy mozdulni nem lehet a konyhába. Sokszor még a kaja is megfogyatkozott amit csináltam. De hát ők csak megkóstolták.

Öt perc nyugalmam nincs mert valamit mindig ki találnak, ők meg ülnek a tv előtt amíg ugrálunk nekik. Erre annyit szoktak mondani hogy dolgozzanak a fiatalok. Azt aláírom, hogy az anyósnak nem valami jó az egészségi állapota de a pasijának semmi baja nincs azon kívül hogy idegbeteg mert megölték a telefonos játékba.

Szerintem ez nem túl igazságos, vagy nincs igazam?


2023. jan. 13. 08:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%
Az az igazság hogy nem kell más nyakára menni, és nincs konfliktus. A betolakodó meg húzza meg magát.
2023. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 acelsziv ***** válasza:
41%

8: Te helyből vagy ilyen hülye, vagy segítenek neked?

1: Nem az pasi anyja nyakára mentek, a ház fele a pasié. Éppúgy joga van ott lakni a csajnak, mint az anyja faszijának

2: Írja, hogy reggel rendben hagyja a konyhát és estére disznóól van, mint a te fejedben. Akkor ki is takarít ki után?

2023. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Tök mindegy,hogy kié a fele ház.Valószínűleg úgy lett a fele a pasié,hogy meghalt az édesapja és megörökölte.Ettől még az anyja,meg az apja dolgozott meg érte,és ő van felnőtt férfiként az anyja nyakán.A feleségének meg semmi köze hozzá Az én apukámra meg annó a dédi házát íratták, attól még nem ő dirigált a nagyanyjának,sőt ott sem lakott,pedig a dédinek még haszonélvezete sem volt,nem tartotta szükségesnek, simán az egyetlen unokájára íratta és kész.Mindegy ki mit mond,ha egyszer a gyerek nem költözik el a gyerekszobából, akkor ott csak gyerek marad.Mindegy,hogy igaza van-e mondjuk abban,hogy többet főz,mos, takarít mint a többiek,ő meg ingyen lakik,és így spórol.Valamit,valamiért.Továbbra is azt mondom,hogy ha felnőtt valaki,az meg tudja oldani,hogy külön költözzön.Minden más kifogás.Én érettségi után elmentem dolgozni,mellette levelezőn csináltam az egyetemet,és elköltöztem albérletbe.Mikor lett párom,és komolyabb lett akkor közösen vettünk házat hitelre.Igen,vettünk fel hitelt,mert annak törlesztője kevesebb,mint egy albérlet,és nem kidobott pénz.Nem tudták segíteni a szüleink,magunk fizettük ki,a nyáron le is telik a 15 éves futamidő.Mondjuk ehez kellett az is,hogy felnőttként gondolkodjunk,tudjuk,hogy nem egy hóbort a házasságunk,és hogy nincs lébecolás,munkanélküliség stb.Szóval egy szó mint száz,ha valaki anyunál marad,vagy anyós házába költözik, akkor ott bármit csinál csak egy taknyos kölök lesz,és hallgass a neve.
2023. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Darius- ***** válasza:
22%

Hagyjuk az egészségi allapotot, mert letorolni az asztalt barki tud és hasonlo konnyu munkat.

Rakd ki oket, ha nem valtoznak.

2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%
Kit rakjon ki,kicsoda?A kérdezőnek semmi köze ahhoz a házhoz.A férjének van egy fél háza,meg a férj anyjának,ahogy írtam valószínűleg örökölte azt a tulajdonrészt is,nem vette.Majd egyszer ha az anyuka meghal akkor lesz az övé,de addig nem Jól néznénk ki,ha az anyámat a férjem zavarná el abból a házból amit az apámmal épített vagy vett,mert nem tetszik a rendszer,holott ő van odaengedve spórolgatni.A kérdező csak örüljön,hogy nem zavarják el őket albérletbe holnapi nappal.Mindegy milyenek az anyósék,nem ő tesz szívességet nekik,hanem neki van szivesség téve azzal,hogy ott lakhat a kedves életképtelen férjével,és várhatják,hogy örököljenek Olyan nincs,hogy én akarok albérletet,de nem találok.Kifogás ,az van.
2023. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
25%
Paaid anyja, vagy leendo anyosod?vagy anyosod ?? ..
2023. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
26%
Pasid* Volegenyed vagy ferjed? Melyik ezek kozul a pasi?
2023. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Darius- ***** válasza:
38%

15- Honnan tudod, hogy az anya orokolt csak ? Itt az all, hogy félig orokolte a hazat. A masik felét nyilvan a gyerek orokolte, ki mas. Nem kell varni igy arra, mig meghal.

Honnan tudod, hogy az anya részt vett annaka haznak az épitésében ? Régen az a generacio altalaban abban a hazban élt hazassag utan, amely a férjé volt.

Nem gondolnam életképtelennek emiatt ezt a part. Azon vannak, hogy gyujtsenek pénzt albérletre, ez is le lett irva. De ez nem megy sokszor egyik -naprol a masikra. Kapni leeht albérletet, de nem biztos jut ra pénz. És ez a 21 szazadban mindkét félnek a felelossége, nemcsak a férjé.

2023. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan azt írtam,hogy a gyerek örökölt,nem az anya.Az anya meg az egykori férj volt a tulajdonos,a gyerekük,aki a kérdező férje örökölt az apja után.Nem ő dolgozott meg érte,és még a kedves felesége van felháborodva,hogy ingyen lakhatásért cserébe többet kell dolgozni otthon.Na mindegy.Megoldás a költözés.
2023. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
30%
Ja,és hány évig szeretnének házra gyűjteni?30?
2023. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!