Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Laknál együtt az unokáddal 60...

Laknál együtt az unokáddal 60 évesen?

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 17:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nincs gyerekem, így értelemszerűen unokám sem, de én nem laknék együtt senkivel, csak a férjemmel.
2022. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Az unokám és köztem két generációnyi különbség van. Ezt athidalni együttélésnél kb esélytelen. Már q szülőkkel együtt élni se egyszerű felnőttként. Egy nagyszülő-unoka együtt élés max kényszer helyzetben alkalmazható.
2022. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Te lehet hogy szívesen laknál az unokáddal, de azt garantálom, hogy nem lenne konfliktusmentes a helyzet, ha 3 generáció lenne együtt. Az, meg hogy szeretem-e, nem is értem a kérdést. Anyámat meg anyósomat is szeretem, de nem költöznék össze velük.
2022. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Erösen függ attól, hol kellene együtt lakni, mennyire lenne külön lakrész, milyen a kapcsolat a gyerek meg a nagyszülö között, mennyi idös az unoka, stb.

De csak nagyon indokolt esetben mennék bele ilyesmibe és csak úgy, ha van lehetöségem meggondolni magam.

Az összes unokámat szeretem, de nem igazán szeretnék együtt élni velük, egyszerüen teljesen más az életmódjuk, a napirendjük, szerintem pár hét alatt egymás idegeire mennénk.

2022. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Egész biztosan nem, fiatal koromban együtt laktam a nagymamámmal...soha többet.
2022. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Itt nem csak a generáciokról van szó. Azonos generációkkal sem menne problémamentesen ennyi ember együttélése.

A páromon kívül senkivel nem szeretnék együtt élni. És nem csak az unokával kéne együttélned, hanem a gyerekeddel és annak házastársával is.

2022. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem laknék együtt senkivel. Csak a párommal.
2022. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
30 év múlva tudnék erre pontos választ adni, bár addig nem lesz még unokám az biztos.
2022. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
Persze, miért ne?
2022. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak a párommal ezután. (Mióta hirdettem a lakásomat, fél éve anyósnál lakunk, most eladtam, hamarosan költözünk, ilyet soha többet)
2022. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!