Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogyha anyósomék...

Mit tegyek, hogyha anyósomék kikészítenek és folyton lenéznek?

Figyelt kérdés

A szüleim miatt néznek le.

A szüleik nagyon rossz házban laknak a tesóimmal, de ők is apránként haladnak, szépítik az életüket egy kis segítséggel. A házról annyit, hogy nem penészes, nem retkes, csak le vannak kopva a falak, régimódiak a bútorok, rosszak volt a nyílászárók, a kapu, az udvar tiszta gaz volt, és az udvar végébe volt rakva minden, ami már nem kellett (régi gáztűzhely, régi ajtó, stb.). De már évek óta apránként haladnak és csak az nem látja a változást, aki előtte nem látta a házat.


Anyósoméknak még az a bajuk, hogy én biztos a fiúkhoz azért mentem, mert kellett a pénz a házukra, meg ilyen bárcás qva meg olyan rossz riherongy vagyok. Pedig egy forintot nem adtam a szüleimnek a párom pénzéből.

Nekik családi vállalkozásuk van, ami elég jól megy.


Már nem bírom, hogy nem tudnak engem elfogadni, folyton lenéznek. Vagy pattogósan, flegmán, egyszavas válaszokkal válaszolnak, vagy ketten apósommal karöltve nekem állnak, és van, hogy beszáll a sógorom meg a felesége is, akit elfogadnak.


A gyereknevelésembe is folyamatosan beleszóltak, nem hagytak békén.

Eleinte nem szóltam, mert nem mertem, mindenbe beleegyeztem, csakhogy elfogadjanak és béke legyen.

Még abba is beleegyeztem, hogy a párom és apósom nevét adjam a fiamnak. Ami nagy hülyeség volt, hogy hagytam magam, de egyrészt nem merek és nem is tudok visszaszólni (főleg ha csoportosan támadnak), másrészt meg már feleslegesnek érzem, mert már megszokták, hogy belém törlik a lábukat.


2021. júl. 20. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Ennyit a csodalatos ferjedrol. Egyaltalan nem kellene veluk kapcsolatot tartani, unoka ide vagy oda, ha teged folyton megalaznak. Ha meg parod hallja ezeket, meg kellene vedjen, de ugy hogy felalltok es nem mentek mig bocsanatot nem kernek. Parod fatoku akkor ha ezt elnezi, ahogy te is, ha te meg hagyod.
2021. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%

A gyereknevelésembe is folyamatosan beleszóltak, nem hagytak békén.


Fura. Mert még csak most vagy terhes...

2021. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell velük foglalkozni.
2021. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Tehát MÉG lesz gyereketek csak, de már beleszóltak a gyereknevelésedbe. Mesélj még :D
2021. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Gyerekek, attól hogy terhes, még beleszólhatnak. Megmondják ezt meg azt majd hogyan csinálja.

Egyébként meg kell velük szakítani a kapcsolatot, és azt a nevet adni a gyereknek, amit TE MEG A FÉRJED szeretnétek! Nem amit anyós meg após.

2021. júl. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell velük kapcsolatot tartani.

Addig volt OK, amíg úgy volt.

2021. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező nem írta, hogy terhes, hanem azóta beszélnek amióta megírta, hogy gyerekük lesz. Azóta már gondolom rég megszületett, ha már el lett nevezve az apja és a nagyapja után.


Kérdező, ha a férjed eddig se tartotta velük a kapcsolatot, akkor annak meg van az oka. Ne menj oda, ha ő megy, hagyd őket figyelmen kívül. A férjed meg elmondhatja nekik, hogy miért ignorálod őket. Remélem elszégyenlik magukat a viselkedésük miatt.

2021. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!