Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Elbírnátok egy csimpánzzal?

Elbírnátok egy csimpánzzal?

Figyelt kérdés
okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

De ahelyett, hogy a harmadik kérdést is kiírod nem lenne könnyebb egyet folytatni? Egyébként is ha te vagy a Jani, azt miért itt akarod bebizonyítani? Ha változtatni akarsz a felfogáson, akkor emeld fel a valagad és tegyél érte. A monitor előtt görnyedve könnyű azt mondani, hogy legyőzöd a csimpánzt.

Vagy tévedek és nem az a célod, hogy megcáfold azt hogy a csimpánz legyőzhetetlen pusztakezes harcban?

okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
11 # de meg is lesz cáfolva csak még keresem a módját.
okt. 14. 22:56
 13/41 anonim ***** válasza:
57%
Azt már igencsak régóta keresed...🙄
okt. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Előtte ajánlom, hogy menj el orvoshoz, hogy felmérje a fizikai állapotodat. Tudod, mint a sportolóknak, hogy alkalmas vagy-e rá fizikailag.
okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
14 # nem kell.. tudom hogy van bennem annyi…
okt. 15. 12:50
 16/41 anonim ***** válasza:
Gerald Durrell írja az egyik könyvében, hogy aki még nem a saját szemével látta, el sem hinné, hogy milyen civilizálatlanul (értsd: bunkón) tudnak egyes emberpéldányok viselkedni az állatkertben.
okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
16 # én nem vagyok bunkó.. diszkréten megküzdenék ketrecen keresztül a csimpánzzal amikor senki nem látja
okt. 15. 13:39
 18/41 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek. Ne zaklasd őket okoska!
okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
18 # lehet hogy ő fog megtámadni én csak védekezni fogok ;)
okt. 15. 13:49
 20/41 anonim ***** válasza:
Á... szétszedne.
okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!