Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Elbírnátok egy csimpánzzal?

Elbírnátok egy csimpánzzal?

Figyelt kérdés
okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
82%
Nem hinném,a csimpánz 6-7x erősebb mint egy átlag ember.
okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Neked az az egyetlen szórakozásod, hogy rendszeresen írod ki a csimpánzos kérdéseidet, aztán vered a khm... melledet, hogy leírod, hogy te mennyivel erősebb vagy a csimpánzoknál, meg hogy megvernéd őket?

Inkább vegyél bérletet az állatkertbe és ülj kamerával a csimpánzkifutó elé. Azzal legalább támogatod az eltartásukat.

okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%
Mi a francot akarsz a csimpánzoktól, bántottak ők téged? Remélem nem akarod őket zargatni az állatkertben, különben azt kellene mondanom, hogy ritka nagy bunkó vagy.
okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Fostál átugrani az üvegen. Megijesztett a valóságban. Dolgozd fel. Gyáva vagy, aki nem tudna elbírni egy csimpánzzal sem.
okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem a Charlie, majom a családban című sorozat.
okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
1 # ez nagy butaság. Csak 1,5 legfeljebb 2 szer olyan erős mint egy átlagember
okt. 14. 21:49
 7/41 A kérdező kommentje:

4 # nem fostam… de azok orángutánok voltak nem csimpánzok..

Ha sima ketrec van akkor egy csimpánzt simán elkapnék és leszorítanám a kezét

okt. 14. 21:50
 8/41 A kérdező kommentje:
3 # egy olyan állatot védesz ami ha bemennél hozzá minden ok nélkül neked támadna…
okt. 14. 21:51
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy vadidegen odaállítana és engedély nélkül bemenne a telkedre te nem próbálnád kitessékelni? Gyakorlatban egyik faj sem szereti, ha a területére lépnek, még egyes házi nyulak is megtámadnak, ha benyúlsz a ketrecükbe.
okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
9 # így van.. pont ez lenne a cél hogy ketrecen keresztül kicsit viaskodjunk. Kíváncsi vagyok az erejére.. én sem vagyok gyenge
okt. 14. 22:25
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!