Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók lehet?

Milyen pók lehet?

Figyelt kérdés
most nemrég láttam a szobámban. Elég nagy kb. körömnyi méretű, szörös, bőr szinű a teste. tudja valkaki milyen pók lehet?

júl. 17. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Körömnyi az nagy? :D Látnád hogy itt milyen pókok vannak! Undorodok tőlük! Volt hogy arra keltem hogy egy rohadt nagy pók mászott a kezemen! Amúgy fényképezd le és használd a Google lens alkalmazást! A legtöbbször pontosan tudja azonosítani a rovarokat,stb.
júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt akartam, de eltünt. az ablakba volt a szunyogháló és a függöny között, le akartam fújni arázsirtóval és eltünt
júl. 17. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
hagyjad. nem bantanak azok.
júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Körömnyi? Az tényleg nem nagy. Fotót kéne csinálj róla.

Itt tegnap a fürdőben akkora pók volt, hogy soha nem láttam még akkorát. A férjem is alig merte lecsapni. Mini madárpók... én meg arachnofóbiás vok... azóta a másik fürdőt használom.

júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ami engem egyszer (pontosabban 2x, két különböző helyen) megrémisztett, az egy jókora farkaspók volt, esetleg nem az volt a te vendéged is? ;)

[link]

júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van néhány olyan pók amiket jobb elkerülni! Pl. cselőpók,dajkapók,darázspók! Darázspókot életem során 5 alkalommal láttam csak! de elég is volt :D Ebből 2 alkalommal majdnem hozzá is értem véletlenül!
júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6. én darázspókba már jópárszor belefutottam, majdnem hozzá is értem.

#5.nem az volt. ez sokkal szörösebb. eléggé beleolvadt a régi fajta fa ablakkeret színébe. világos barnás bör szinű. hasonlít a cselőpókhoz.

júl. 17. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Néha előfordul hogy a cselőpók be megy a lakásba! Vigyázni kell vele mert a csípése elég komoly reakciókat válthat ki! De nagyon kevés esély van rá,hogy egy cselőpók volt amit láttál. éjszaka félhomályban előmásznak! Ha csak a tv fénye világítja be a szobát vagy egy kevés fénnyel rendelkező éjjeli lámpa stb. Akkor lehet meg is fogod látni ahogy a falon mászik! Éjszaka vadásznak és olyankor előjönnek a búvóhelyükről
júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én egy emeletes családi házban lakok. Fenn az emeletem láttam benn a pókot az ablakban amikor felhúztam a redönyt éjszakára,akkor láttm futni. nem tudom az e, de le akartam fújni darázsirtóal, lehet le is fújtam. viszont mikor meg akartam nézni eltünt.
júl. 17. 23:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pókok amikre lassan hat a rovarirtó és még el tudnak mászni egy bizonyos távolságra, de ha le fújtad akkor biztos hogy kampec neki! Főleg ha darázsirtóval mert az jóval erősebb mint a normár rovarirtó szerek. Sajnos a kertes házakban elkerülhetetlen hogy néha egy pók bemásszon. Ahol lakom van egy sokkal rosszabb dolog a pókoknál! Nyár vége felé jönnek a lódarazsak és azoktól rohadtul parázok!
júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!