Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Barátnőm szereti kínozni a...

Barátnőm szereti kínozni a betévedő csótányokat, normális ez?

Figyelt kérdés
Mind ketten 16 vagyunk, év eleje óta járunk, és mostanában mikor náluk aludtam előszeretettel kínozta a betévedő csótányokat este különféle módokon. Különösebben nem érdekel mert csak kártevők úgy is de azért elég creepy.

máj. 6. 22:28
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
56%

"Emiatt leírni egy embert és egy kapcsolatot"


Nem azt írtam, hogy írja le, hanem azt hogy NE HAGYJA!!


Nem hiszem el, hogy a kérdező is képes végignézni, asszisztálni a kínzásokat.


Miért nem világosítja fel a csaját, hogy ne tegye, mert ez kegyetlenség?!


Annyira jól sz.p vagy annyira fullos a csaj, hogy ezért már minden gonoszságot el kell és el lehet neki nézni?!

máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
65%

"Jólvan, sírjál még egyet!"


Sírok is!


Mert fájdalmas, ahogy legalizálni akarod az állatkínzást, hogy amíg a kapcsi jó, addig az állatkínzás rendben van, ugye?!

máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretem az állatkínzást, de ezek csak bogarak és bár állatok, annyira nem fog érdekelni, hogy mit csinál velük. Én is betegesnek tartom, de felőlem csinálja, csak ne a közelemben. Az viszont engem is jobban érdekel hogyan kerülnek csótányok hozzájuk.
máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
79%
Hát a közöny nagy rákfenéje a mai társadalomnak.
máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Hát én kérdezgetni szoktam tőle ilyenkor, hogy miért csinálja, de ő kb csak annyit szokott mondani hogy "mert megteheti" engem különösebben nem érdekel mint mondtam is mert kártevők, de azért eléggé creepy és nem tudom h jut valakinek ilyen az eszébe egyáltalán vagy miért tarja szórakoztatónak, én csak egyszerűen rálépnék vagy lecsapnám de nem szenvedtetném percekig mert felesleges időhúzás. Viszont egy alapvetően jónak tűnő kapcsolatot ilyen kis hülyeségért nem fogok azonnal leépíteni, azért na nem kutyákat kínoz. Tudomásom szerint csak a bogarakkal csinálja. Az h miért jönnek be meg miért van csótány? Egész este nyitva az ablak, a szoba nem különösebben mocskos, meg nem arra kell gondolni tele van velük de mikor ott vagyok este akkor azért 1-1 előfordul néha, mikor hideg volt kint akkor nem voltak. Megverni v felpofozni ilyenért nem szeretném...
máj. 7. 16:22
 36/52 anonim ***** válasza:
0%

""mert megteheti" engem különösebben nem érdekel "ilyen kis hülyeségért"


Na, ez a baj! :(


Pedig érdekelhetne, kedves kérdező és nem kell azért mindjárt megverni, de legalább megpróbálhatnád megértetni vele esetleg szépen megkérni, hogy ne szenvedtesse már az állatot, akár bogár akár más élőlény, ne okozzon neki fájdalmat csak azért se, mert megteheti!!


LÉGY SZÍVES, legalább próbáld meg megakadályozni az alapvetően jónak tűnő emberiség érdekében!


Vagy ennyire félsz attól, hogy ha szólsz, akkor elhagy a csajod?!


Ha ez miatt leépül a kapcsolatotok, akkor valszeg nem is kár érte..


Nem tudom, de én nem lennék nyugodt, ha olyan párom lenne, aki ilyesmiket művelne, mert megteheti alapon szórakozásból. Elhánynám magam.


És valszeg valahol téged is zavar (ami a teljesen normális és ez a normális), különben nem írtál volna ki kérdést erről, hát akkor csinálj valami jót és legyen értelme annak, hogy kérdést írtál ki erről!

máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
77%
Hmm, igen, a kifejezetten nőket megerőszakoló, majd kinyiffantó, de előtte esetlegesen megkínzó pszichopaták is úgy gondolták, hogy megtehetik.
máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
17%
Istenem, mintha legalább egy kismacskát kínzott volna meg.. Ez csak egy nyomorult csótány volt. Nem volt helyes, amit csinált, de mindenki csinál ilyeneket fiatal korában. Ez van. Aztán kinövi az ember. Nincs benne semmi. Ne fárasszatok.
máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
31%
#38 Nem csak az a lényeg, hogy MIT kínoz, hanem hogy HOGYAN. Te is nézed gondolom, hogyan dolgozik a szaki a lakásodban vagy mennyire normálisan szolgálnak ki a boltban... bár ennyi erővel a boltos is végig káromkodhatna veled, hisz a dolgát ellátja (behúzza a pénztárba a termékeket). És ha szóvá tennéd, csak annyit mondana a boltvezető, hogy "Ne fárasszál".
máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
36%

22:09


Ne foglalkozz velük, itt Gyk-n mindenki hópihe lelkű és a legkisebb dologra is ugrik mert erkölcs huszárnak érzi magát és ő majd megmondja a tutit holott ugyanolyan hitvány alak csak az élet más területén. Mindig azok a legveszélyesebbek akik a leghangosabban siránkoznak és mutogatnak a másik emberre.

máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!