Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Barátnőm szereti kínozni a...

Barátnőm szereti kínozni a betévedő csótányokat, normális ez?

Figyelt kérdés
Mind ketten 16 vagyunk, év eleje óta járunk, és mostanában mikor náluk aludtam előszeretettel kínozta a betévedő csótányokat este különféle módokon. Különösebben nem érdekel mert csak kártevők úgy is de azért elég creepy.

máj. 6. 22:28
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez valós kérdés, szerintem menekülj amíg nem késő…
máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
90%
Én gyerekkoromban csináltam hasonlókat, bár ennyire durvákat azért nem. Igazából fel sem fogtam még mit teszek, csak tudtam hogy kártevők és ki kell irtani őket. Nem tudom már, hogy élveztem-e, de szórakoztatott, ahogy kivégeztem őket. Bár most se érzek bűntudatot, ha leütök egy legyet, vagy szúnyogot.
máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem kérdezted meg, hogy miért csinálja? Vagy hogy más állattal csinált-e már hasonlót?


16 évesen már kezd kiforrni elég erősen az ember jelleme, és ez nagyon nem a jó irány. Ha élvezi nézni, ahogy szenved, az nagyon gáz.

Nem akarok előre vetíteni, de tény, hogy a legtöbb gyilkos mind kicsiben kezdte…

máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én utoljára általános iskola hatodik osztályában kínoztam bogarakat, azokat a pirosakat tudjátok, amik mindig összekapcsolódnak.

De manapság, ha meg kell ölnöm egy csótányt pl, csak lefújom azt cső. Nem lelem abban örömöm hogy neki rossz. Aki meg igen, az nem százas! Én leépíteném a csajt a helyedben.

máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért más leütni egy legyet, mint órákon keresztül kínozni..


Semmiképp nem normális magatartás.


Én még a legyet sem szeretem leütni, inkább a jól bevált módszert alkalmazom: huzatot csinálok és kimegy magától.


Élőlényről van szó és arra gondolok, hogy nem akarok olyasmit tenni, ami nekem sem esne jól.


Nyilván egy gyerek még nem fogja fel a dolgokat, de azért egy 16 évesnek elvileg már kellene lennie némi empátiának vagy mittudomén, mindenesetre elborzaszt a gondolat, hogy ilyen emberek (?) járnak köztünk.


Innen már csak egy lépés, hogy macskákat, kutyákat és végül egy másik embert kínozzon netán később a saját gyerekét is.


Félelmetes!

máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Te is tudod, hogy nem normális.


Miért hagyod ?

máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
93%

A csótány egy nagyon gusztustalan, kártékony állat, de akkor sem normális, sőt egyenesen ijesztő, hogy a barátnőd a kínzásukban lel örömöt. Valami nagyon félremehetett nála.

Hogyan reagálsz, amikor ezeket a kínzásokat csinálja Egyáltalan említetted már neki, hogy ez nem oké?

máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes csaj lehet, én azért nem ítélem így el kapásból.
máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem eliteles dolga, pszichologus altal irt emberismereti konyvben olvastam en is, hogyha valaki a nala kiszolgaltatottabb elolenyekkel (legyen az gyerek vagy allat) kegyetlenkedik, raadadul elvezettel, akkor az egy maszkot hordo, agressziv, adott helyzetben teged is sulyosan karosito ember.
máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Es itt psziches, verbalis abuzusra kell gondolni, nyilvan nem arra, hogy a kerdezot is felkoncolja. De pl elvezettel manipulalja es megvezetheti, vagy erzelmileg gyotorheti, megtorheti empatia nelkul... nagymamam is rgy narcisztikus gorcs, o pl a tyukokat szokta eloszeretettel kinozni az udvarban, meg direkt ugy vagja a kutyakat is, hogy a szoruk mellett belevag a husukba es elvezi, ahogy vonyitanak. Elmebeteg egy teremtes!
máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!